Jump to content

Cerere Unban IP - iacobx - reclama

LekS

Recommended Posts

Salut, sunt la o sala de internet. Am venit aici sa îti pot da un PM. Am si eu o problema, deci eu cu fratele meu, avem acelasi IP-uri la calculatoare (avem 2 calculatoare, internet de la aceeasi firma => IP-uri la fel pe ambele pc-uri), iar el cum juca pe comunitate-de-n00bi (acum nu mai joaca), si era admin, avea raport de activitate, sa faca reclame pe diferite comunitati. A intrat pe acest forum, a facut reclama si a primit ban pe IP. Iar acum din cauza lui, nu ma pot apuca eu de aceasta comunitate ca am ban pe IP pe forum... ca vreau sa ma reapuc de samp, si am decis sa ma apuc aici.

Nume cont: iacobx
IP: 93.113.188.234

Trebuie doar sa dai unban pe IP si pe cont. Mersi frumos!

Vă rog din suflet, vreau să mă apuc serios de această comunitate... nu am făcut eu reclamă ci fratele meu.

Tocmai am venit din vacanta, iar acum cand dau sa intru pe samp zice ca am IP banat... e clar ca a facut reclama si pe serverul de samp. Imi puteti da unban? Am vorbit cu el si a spus ca nu va mai intra sa faca reclama aici, ma va lasa sa joc (ip 93.113.188.234), multumesc!

Nick-ul tau: iacobx

Admin-ul care te-a banat: nu stiu

Motivul banului: reclama

Dovada cu banul (screenshot's, video): nu am, sunt la un prieten acum

IP-ul tau (http://bugged.ro/ip): 93.113.188.234

Alte precizari: am ban pe samp, nu pe forum, gresisem eu... va rog sa imi dat unban, o zi buna!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.