Jump to content

Nea Ilie sHooTinG photo

Recommended Posts

Deci cred ca toti ati auzit de Nea Ilie si peripetiile lui. M-am hotarat ca impreuna cu prietenul meu @BuLLyCaPS sa facem un ShooTinG Photo cu Nea Ilie si sotia s-a. Din urmatoarele poze va voi prezenta unde au fost cei doi.

Prima data cei doi s-au dus la Cazino ca sa se distreze.

sa_mp_035.png

sa_mp_037.png

sa_mp_038.png

sa_mp_039.png

sa_mp_040.png

sa_mp_041.png

sa_mp_042.png

Dupa accea Nea Ilie a lasat-o pe Marie acasa si a iesit la o cana de barfa cu fratele lui Geaman in pustietate.

sa_mp_027.png

sa_mp_028.png

sa_mp_029.png

sa_mp_031.png

sa_mp_033.png

Cand cei doi au obosit Nea Ilie a plecat acasa.

sa_mp_043.png

Maria un zvon auzea ca Ilie la vecine dormea si l-a luat cu matura si pe jos el se culca.

sa_mp_044.png

Ilie suparat era lu-a dacia si pleca de pe munti se arunca si striga: MARIA NU E AMEAAAA!

sa_mp_034.png

Sper ca v-a placut peripetiile lui Nea Ilie.

In rolurile principale: -D3agl3 -> Nea Ilie

[email protected] --> Maria

• Upvote 3

Deci cred ca toti ati auzit de Nea Ilie si peripetiile lui. M-am hotarat ca impreuna cu prietenul meu @BuLLyCaPS sa facem un ShooTinG Photo cu Nea Ilie si sotia s-a. Din urmatoarele poze va voi prezenta unde au fost cei doi.

Prima data cei doi s-au dus la Cazino ca sa se distreze.

sa_mp_035.png

sa_mp_037.png

sa_mp_038.png

sa_mp_039.png

sa_mp_040.png

sa_mp_041.png

sa_mp_042.png

Dupa accea Nea Ilie a lasat-o pe Marie acasa si a iesit la o cana de barfa cu fratele lui Geaman in pustietate.

sa_mp_027.png

sa_mp_028.png

sa_mp_029.png

sa_mp_031.png

sa_mp_033.png

Cand cei doi au obosit Nea Ilie a plecat acasa.

sa_mp_043.png

Maria un zvon auzea ca Ilie la vecine dormea si l-a luat cu matura si pe jos el se culca.

sa_mp_044.png

Ilie suparat era lu-a dacia si pleca de pe munti se arunca si striga: MARIA NU E AMEAAAA!

sa_mp_034.png

Sper ca v-a placut peripetiile lui Nea Ilie.

In rolurile principale: -D3agl3 -> Nea Ilie

[email protected] --> Maria

NENEAAAA DAI SI MIE MODU DE DACIE NENEAAA?

@@kZk. ce plagiatori wa? ca am vrut sa facem sa rada cativa membri ca e prea multa seriozitate... Noi am facut asta ca sa ne distram nu sa copiem. Filme-le lui Nea Ilie (cel real) au fost facute pe buGGeD.ro nu cred. Deci taci.

@ Ciocu mic amice.Puteai sa schimbi modelu' la dacie un pic si numele. Plagiatori frate. Adevaru' doare.

@ Ciocu mic amice.Puteai sa schimbi modelu' la dacie un pic si numele. Plagiatori frate. Adevaru' doare.

Baiatu da in Nea Ilie el se arunca cu Dacia de pe munti? Se duce-a la cazino cumva? Hai dute frate nu au ce face si vrei sa faci post-uri.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.