Jump to content

[Respins] Aplicatie-iSoundZ-rank 5 FBI ,rank 5 S.I ,rank 5 Taxi SF x2

iSoundZ.
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname:iSoundZ

Level:55

Ore jucate:1558

Poza cu invitatia:http://imgur.com/By79m7s

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/iSoundz

Sanctiuni:Nu am sanctiuni.

Cateva realizari pe server/ forum:Pot spune ca unele realizari sunt in fh-ul meu am avut de mai multe ori rank 5 cu multe zile.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa Sa:MP mai joc CS:GO si LOL

De ce vrei sa intri in clan:Deoarece este un clan dorit si respectat pe acest server si cred ca m-as integra rapid in el.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?: Da , Golden Army , AIM si alte zeci de clanuri dar dintre toate astea-s cele mai bune din care am facut parte

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?:Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'?: Nu sunt.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Nu-i prea cunosc pe membri dar avem timp sa ne cunoastem cum trebuie.

Planuri de viitor pe server?:Pe viitor as dori sa ajung co-lider poate chiar helper.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Vlad

Varsta reala:Am 16 ani.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Ma consider o fire calma, prietenoasa si amabila.Imi place sa lucrez in echipa si sa-mi fac prieteni noi si cand incep un lucru il duc pana la capat.Nu renunt usor si stiu sa ma descurc in situatii critice.Sunt o fire deschisa cu simtul umorului dar nu ingros gluma .Timpul liber mi-l petrec jucandu-ma la PC , facand sport sau iesind in oras cu prietenii mei.

Ce gen de muzica asculti?: In general, ascult Trap si Pop

Ce hobbyuri ai?: Sportul in general.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.