Jump to content

Kover a luat [/findbizz 9] | Orange Bugged |

Legissi
 Share

Recommended Posts

Csf, el avea 3 fps cand s-a dus sa vada bizu ce are in el, iti dai seama ca o sa fie barosan de acum cu banii?

Da, bravo lui, macar acum o sa se mai goleasca si serverul asta.

De ce am eu impresia că era mai bine cu licitații.., mai stăteai până la 3 dimineața 4, nu erau „no-liferii” on că trebuiau să stingă pc-u, mai prindeai un biz, o casă, o ceva.. acum, citez : „toți necunoscuții au case și bizuri bune pe vw/richman/burgere/omv-uri”.

De ce am eu impresia că era mai bine cu licitații.., mai stăteai până la 3 dimineața 4, nu erau „no-liferii” on că trebuiau să stingă pc-u, mai prindeai un biz, o casă, o ceva.. acum, citez : „toți necunoscuții au case și bizuri bune pe vw/richman/burgere/omv-uri”.

Tu esti unul dintre no-liferi, dece spun asta? Pai cei care nu ieseau din casa aveau bani de biz, casa etc.. ca sa liciteze, eu unul uite nu am lucrat fiindca nu imi place sa stau mult pe server si sa lucrez. Bine a facut ca a bagat asta, pentru ca multi ati stat 24/24 si ati facut bani sa luati cele mai bune bizuri, daca era licitatii toti discutii a pai au luat bizurile si casele no-liferii, acuma au luat toti anonimi, asta este a avut noroc bravo lui.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.