Jump to content

Wallpaper buGGed.ro personalizat.

Daniel_Mihai
 Share

Recommended Posts

Salut. M-am gândit să creez un wallpaper buGGed.ro... uitaţi ce a ieşit. Am încercat să-l fac cât mai simplu şi la obiect:

W7t1sIg.png

Cei care doresc un wallpaper personalizat cu numele lor, să facă cerere după modelul următor:

Nick:

Rang pe forum:

Rezoluţie:

Părerile vă rog să mi le lăsaţi pe pm.

Mulţumesc.

Edited by sun5hine

@@Waynee. Dai dovada de imaturitate, de un copil cu probleme psihice.Vei avea mult de suferit baiatule.Tu tot ma critici, dar nici macar nu ai tupeu sa iti expui creatiile.

Esti doar un papa-lapte care sta in fata calculatorului si in realitate e un ... sa nu zic ce.

@@Waynee. Dai dovada de imaturitate, de un copil cu probleme psihice.Vei avea mult de suferit baiatule.Tu tot ma critici, dar nici macar nu ai tupeu sa iti expui creatiile.

Esti doar un papa-lapte care sta in fata calculatorului si in realitate e un ... sa nu zic ce.

http://bugged.ro/topic/14283-portofoliu-waynee/

Nu imi expun creatiile ?

Nu te supara pe mine, dar adevarul e ca, ai facut un ss la forum cu "Print Screen SysRq" ai bagat in paint, ai salvat, ai intrat in PS ai bagat un blur si dupa ai pus un text . E mult prea simplu, nu se poate numii "wallpaper personalizat" cauta putin pe google "wallpaper" si vezii diferentele, nu te supara pe mine, dar mereu spun tot ce gandesc si doar asa potii sa evoluezii, nu trebuie sa te superii ci sa te indreptii spre bine .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.