Jump to content

O sansă tuturor - Corleone Family

Redmyst
 Share

Recommended Posts

Astăzi în jurul orei 15:30 am făcut o selecţie la HQ Corleone pentru a da o sansă la testele de intrare în Corleone tuturor civililor de level 5+.

Sper să va placă, din punctul meu de vedere a fost un gest frumos pentru toţi, chiar dacă nu au trecut nici 70%, măcar le-am dat o sansă.. Nu ca alţii.

http://www.youtube.com/watch?v=gvgHCe1Tons&feature=youtu.be

Dacă vi se pare frumos, aş aprecia foarte mult un +1.

• Upvote 5

Ati luat faza de la Fostu` Grove Street, cu Ionut.Xc .. El a facut primu` , acum vad ca fac toti ****..

Nu, nu am luat faza de la nici o barca. Pur si simplu mi-a venit in minte dupa ce am terminat un war.

Nu, nu am luat faza de la nici o barca. Pur si simplu mi-a venit in minte dupa ce am terminat un war.

Da , da ! Sigur .. :-j .. am ajuns sa cred ca pe bugged nu mai e nimic original :| Era mai frumos cand era 15/50..

Da , da ! Sigur .. :-j .. am ajuns sa cred ca pe bugged nu mai e nimic original :| Era mai frumos cand era 15/50..

Numai ineventa aiurea, esti pe server de cand erau 300 numai te da mare veteran, astept dovada ca a facut barca primu asta amice.

• 2 weeks later...

Astăzi în jurul orei 15:30 am făcut o selecţie la HQ Corleone pentru a da o sansă la testele de intrare în Corleone tuturor civililor de level 5+.

Sper să va placă, din punctul meu de vedere a fost un gest frumos pentru toţi, chiar dacă nu au trecut nici 70%, măcar le-am dat o sansă.. Nu ca alţii.

http://www.youtube.com/watch?v=gvgHCe1Tons&feature=youtu.be

Dacă vi se pare frumos, aş aprecia foarte mult un +1.

Frumos  si amuzant :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.