Jump to content

[©kZk. Tutorials]Cum sa dai transfer unui player?

kZk.
 Share

Recommended Posts

Salutare buGGed,

Sunt kZk. si in acest tutorial am sa va explic cum dati un transfer unui player peste 100.000$.

Daca ve-ti urma pasii urmatori ve-ti stii cum sa dati un transfer peste 100.000$.

1.Trebuie sa mergeti la o Banca(Los Santos sau Las Venturas; Poze: Banca LS: dheqfl.jpg;Banca LV: 5dm4xj.jpg)

2.Trebuie sa aveti suma care o transferati in cont. Daca nu o aveti o puteti adauga cu comanda [/deposit], si player-ul sa fie ON.

3.Dupa ce aveti suma de bani in cont, folositi comanda [/transfer id/nume suma], si o sa va intrebe daca vreti sa ii dati sau nu, dumneavoastra ve-ti da YES, ca in poza urmatoare: 2vtwttw.jpg

4. A-ti facut transfer-ul si va anunta serverul ca a-ti facut un transfer si cat a-ti transferat, cui si ce suma mai aveti in contul bancar, ca in poza urmatoare: 15xuw5l.jpg

5.Daca nu ai level 3 nu se poate face transfer.

Acest tutorial a fost realizat 100% de kZk.

Multumesc designer-ului meu personal: uNboRn

Daca credeti ca am fost de folos dati un +1.Multumesc!

Edited by kZk.
  • Upvote 4

OFF : Sunt celebru si bogat , mwahahah =))

ON: +1 , bun tutorial pentru incepatori 

@Aktiv_Vodka OFF: Da, esti.

ON: Multumesc!

Multumesc!

@denis666

Tu cap de pluta, razi cat vrei o sa cer sa primesti un mic warn.

Edited by kZk.

Frumos Tutorial, dar mai ai o greseala.. ai uitat ceva.

5. Trebuia sa precizezi de la ce level poti da Transfer ? Unii playeri care se uita aici si sunt Incepatori , no sa stie , dai un edit si refa-l daca poti .

Succes !

Pot sa mor linistit , l-am vazut pe unu cu motor la bicicleta acum vad tutorial "cum sa dai bani unui player" ce face lumea pentru "+"

Dumnezeu sa te ierte! :(

Bun pentru incepatori !

Multumesc!

Frumos Tutorial, dar mai ai o greseala.. ai uitat ceva.

5. Trebuia sa precizezi de la ce level poti da Transfer ? Unii playeri care se uita aici si sunt Incepatori , no sa stie , dai un edit si refa-l daca poti .

Succes !

Multumesc.Am vrut sa pun doar ca am uitat. Aseara la 00 ce sa mai stiu...l-am editat.

Bun pentru incepatori,dar aceste comenzi le gasesti si cand intri in bank/

L-am facut deoarece nu am avut ce face.

OFF : Nici nu trebuie să intri in bank ca să poți transfera bani unui player, doar să scrii comanda magică [/help] » Bank, si voilla ai toate comenzile care se pot folosii intr-un bank. Ce face lumea pentru +1, haha.

ON : Fără on,nu văd nimic interesant,jalnic. Andreea Esca ai legătura !

P.S. ți-au lăsat comment doar prietenii, haha

Edited by akadele

OFF : Nici nu trebuie să intri in bank ca să poți transfera bani unui player, doar să scrii comanda magică [/help] » Bank, si voilla ai toate comenzile care se pot folosii intr-un bank. Ce face lumea pentru +1, haha.

ON : Fără on,nu văd nimic interesant,jalnic. Andreea Esca ai legătura !

P.S. ți-au lăsat comment doar prietenii, haha

Ia fa tu pasi de aici. Cica nu trebuie sa fi in banca. Hai lasa-te de SA:MP baietas. 

Ia fa tu pasi de aici. Cica nu trebuie sa fi in banca. Hai lasa-te de SA:MP baietas. 

Domnule, pentru a da [/help] -> bank -> transfer, nu trebuie sa fii in bank, pentru a primii un tutorial ai [/help]

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.