Jump to content

Reclamatie Dark.666 - DM

SECO1

Recommended Posts

Nick-ul tau:SECO1
Level-ul detinut:3
Nick-ul celui reclamat:Dark.666
O descriere a situatiei: Era cu inca un prieten ( Hoby.666 ) si trageau in playeri .. a mai tras in 2 playeri .. sper sa se inteleaga din poze ca facea DM ..
Dovezi (poze, video, etc.): 

http://imgur.com/a/6F781

Sa vedem ce spune si conducerea .. se vede clar urma de sange , cum alergam spre masina si erai pe geam si cum se vede focul ca trag din masina .. nu sunt singurul care v-a facut reclamatie .. nu pot sa va prind fix cand trageti pt ca nu stiu cand o faceti + ca mergeti cu masina ...

Sa vedem ce spune si conducerea .. se vede clar urma de sange , cum alergam spre masina si erai pe geam si cum se vede focul ca trag din masina .. nu sunt singurul care v-a facut reclamatie .. nu pot sa va prind fix cand trageti pt ca nu stiu cand o faceti + ca mergeti cu masina ...

vere eu nu sunt ca tine de 10 zile pe server, nu esti primul care ma reclama stai calm, esti si tu smecher ai 5 post pe forum bafta

Asta e reclamatie facuta pentru +1

Am 3 zile pe server dar eu am experienta in samp si de aia postez pe forum ... dar daca ar veni un player nou care ar vrea sa joace pe server si este incepator .. si sa zicem ca se intalneste cu unii ca voi .. trageti din senin in el si il omorati .. pai credeti ca el o sa mai joace pe serverul acesta ? .. eu cred ca nu ..

Am 3 zile pe server dar eu am experienta in samp si de aia postez pe forum ... dar daca ar veni un player nou care ar vrea sa joace pe server si este incepator .. si sa zicem ca se intalneste cu unii ca voi .. trageti din senin in el si il omorati .. pai credeti ca el o sa mai joace pe serverul acesta ? .. eu cred ca nu ..

fratzica adu dovezi clare next time bafta

Cred ca pozele sunt facute de un cameraman beat

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.