Jump to content

Sa ne cunoastem mai bine !

AlecseY
 Share

Recommended Posts

In acest topic as vrea sa ne ,,cunoastem,, mai bine.

Puteti face o prezentare ca :

Numele real  

Varsta reala

Unde locuiti

Hobby-urile voastre , puteti pune poze cu voi si alte lucruri . 

Sper sa va placa ideea mea , va astept :D

Numele real :Dragos Pamparau

Varsta reala:13

Unde locuiti:Dumbraveni Suceava

Hobby-urile voastre:Pai mai mult sunt cu masinile,pc-urile si de astea,mai conduc si masina prin tarna si ma descurc foarte bine la varsta mea.

Numele real :Dragos Pamparau

Varsta reala:13

Unde locuiti:Dumbraveni Suceava

Hobby-urile voastre:Pai mai mult sunt cu masinile,pc-urile si de astea,mai conduc si masina prin tarna si ma descurc foarte bine la varsta mea.

Ma bucur , si mie imi plac masinile , ma desurc destul de bine ,, sa merg ,, cu ele , as vrea sa particip la un raliu in viitor :D dar e cale lunga si nu stiu daca mai am timp :(

Numele real: Ionut

Varsta reala: 14 ani.

Unde locuiti: In Maramures.

Hobby-urile voastre , puteti pune poze cu voi si alte lucruri : Tenis de camp, fotbal , Sa:Mp, Cs.

Ma bucur , am un prieten caruia ii place tenisul de camp , este fan Rafael Nadal si daca ii spui ceva de el nu mai vorbeste cu tine :))

@@AlecseY =.= culcate poate o sa ma visezi pe mine.

Mitica mai bine nu mai posta .. serios :|

Sunt bucuros ca cineva apreciaza ideile si munca cuiva , in cazul asta ideea nicidecum munca , dar cand vad de astia ca tine ... 

Sunt bucuros ca cineva apreciaza ideile si munca cuiva , in cazul asta ideea nicidecum munca , dar cand vad de astia ca tine ... 

Mitica la PUŞCĂRIE!!!

Ma bucur , si mie imi plac masinile , ma desurc destul de bine ,, sa merg ,, cu ele , as vrea sa particip la un raliu in viitor :D dar e cale lunga si nu stiu daca mai am timp :(

Ma bucur , am un prieten caruia ii place tenisul de camp , este fan Rafael Nadal si daca ii spui ceva de el nu mai vorbeste cu tine :))

Poate o sa concuram in viitor :))

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.