Jump to content

Tutorial plasare anunt, [/ad]

AirSurfer
 Share

Recommended Posts

Salut, astazi va voi prezenta un tutorial care va fi de folos pentru cei ce nu stiu cum se plaseaza un [/ad] (Anunt),deoarece am observat ca cele mai frecvente intrebari pe [/n] sunt in legatura cu plasarea unui anunt.

Pasul 1) Tastam comanda [/where] si ne va aparea o imagine ca aceasta: http://i.imgur.com/8LzX3WX.png

Pasul 2) Selectam o locatie, avem doar 2 variante,  LS sau  LV, presupunem ca ati selectat LOS SANTOS, va va aprea o imagine ca aceasta: http://i.imgur.com/8h1dHRJ.png , veti da click pe "CNN" si va veti duce la checkpoint-ul de pe minimap, la fel se procedeaza si in cazul in care ati ales orasul Las Venturas.

Pasul 3) Dupa ce ati urmat checkpoint-ul, veti ajunge in fata unei cladiri ca aceasta: http://i.imgur.com/HGeVq2w.png , aici tastati in chat comanda [/ad], dar fara parantezele patrate, dupa care apasati tasta "SPACE" si incepeti sa scrieti textul care doriti sa apare in anuntul dvs. apoi apasati tasta "ENTER" pentru a il posta.

Pasul 4) Daca ati urmat toate indicatiile, la final, va va aparea un text ca acesta, scris cu roz:  http://i.imgur.com/qUYbiiU.png

Va mutlumesc anticipat celor care doriti sa imi acordati un + !

Iar faci posturi pentru +1 ?

Ba anonimule, iar iti faci reputatie pe spinaea mea, nu stiu cine te-a bagat in seama si de unde ai mai aparut si tu bai purice infect ce esti, de la o vreme ma si enervezi. In pana mea, ati umplut lumea asta, e plina de inculti si tractoristi din astia ca tine.

Sezi bland si nu mai ridica laba la mine ca iti dau peste ea si nu primesti nici portia de mancare, purice infect ce esti. Eu m-as spanzura in locu tau, bivol fara coarne.

Apropo, bai amaratu-le am si level mai mare ca tine, in locu tau eu m-as abtine, te tarasti pe jos de sarac ce esti, nai bani de un heal de la aparat si comentezi la mine, soarece paduchios.

Ba anonimule, iar iti faci reputatie pe spinaea mea, nu stiu cine te-a bagat in seama si de unde ai mai aparut si tu bai purice infect ce esti, de la o vreme ma si enervezi. In pana mea, ati umplut lumea asta, e plina de inculti si tractoristi din astia ca tine.

Sezi bland si nu mai ridica laba la mine ca iti dau peste ea si nu primesti nici portia de mancare, purice infect ce esti. Eu m-as spanzura in locu tau, bivol fara coarne.

Apropo, bai amaratu-le am si level mai mare ca tine, in locu tau eu m-as abtine, te tarasti pe jos de sarac ce esti, nai bani de un heal de la aparat si comentezi la mine, soarece paduchios.

Usor , trage aer . Ti-ai irosit toata energia scriind acest mesaj scris prost gramatical .

Stai  linistit  , nu imi fac " reputatia " pe spinarea ta , nu pot sa imi sporesc reputatia conversand cu un gunoi . 

Dupa exemplul dat de tine (am si level mai mare ca tine ,etc ) , vad ca viata ta se rezuma acestui joc ,  reusitele tale in toata viata sunt  : levelul , banii castigati pe server.

Edited by Dizzie.

Viata mea nu se rezuma la acest joc, oricum, daca ne-am compara rezultatele pe plan educational, sigur sunt mult mai dotat decat tine, rahat olog ce esti, si pe plan social o duc mult mai bine ca tine, macar eu nu o sa mor singur cu un mouse in mana si un montior in fata.

Cate reusite am avut eu numai in scoala generala, nu ai avut atatea in toata viata ta, incultura si prostia ta imi dovedesc ca nu ai avut vre-o data o medie generala mai mare de 7.

Edited by AirSurfer

Nici eu nu as vrea sa ma cert, oricum am realizat ca acest dialog nu se poate termina, nu are rost sa ma cobor la nivelul acestei rusinii al comunitatii din care face parte.

Nici eu nu as vrea sa ma cert, oricum am realizat ca acest dialog nu se poate termina, nu are rost sa ma cobor la nivelul acestei rusinii al comunitatii din care face parte.

5 posturi in 10 minute , bravo !

Eu nu te-am jignit , dar vad ca tu esti un copil traumatizat  care scoate pe gura tot ce aude in casa .

Edited by Dizzie.

Viata mea nu se rezuma la acest joc, oricum, daca ne-am compara rezultatele pe plan educational, sigur sunt mult mai dotat decat tine, rahat olog ce esti, si pe plan social o duc mult mai bine ca tine, macar eu nu o sa mor singur cu un mouse in mana si un montior in fata.

-  "rahat olog" vai de romana ta, l0w.

-  "acestei rusinii" ? Serios? Mai ai putin si scrii "rusinii" cu 4 de " i "

• 2 years later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.