Jump to content

Reclamatie CoMManDeR

Legendaru

Recommended Posts

Nick-ul tau: Legendaru

Nick-ul celui reclamat: CoMManDeR

Detalii (+ dovezi cu poze, video, etc.): El a vrut sa cumpere masina cu 68.5kkk (turismo cu hidden), am mers in parcare si am dat sellcarto id lui si suma de 68.5kk dar dupa ce am sell am vazut ca era bug la tastatura mea si a tastat 3 in loc de 6 ...si iam vandut masina cu 35.5 kk va rog faceti ceva am pierdut atata timp jucanduma si muncit pt o masina si am irosit totul pentru un bug la tastatura 

In primul rand nu cred ca exista acel "bug la tastatura pe care tu sustii ca il ai " eu te-am intrebat daca vinzi masina si tu mi-ai raspuns ca o vinzi .. ai dat sellcarto id meu si suma de 38.800.000 iar eu am acceptat masina . In al doilea rand tu ai reclamat la inselatorie nu cred ca acest topic ti se potrvieste din moment ce tu mi-ai vandut masina , eu nu cred ca te-am inselat cu nimic , nu te-am fortat sa o vinzi nu ti-am spus absolut nimic. O seara buna tuturor .. Multumesc anticipat.

Ai zis 68.5 si ca in loc de 6 ai dat 3 cum se face ca ai mai gresit si ce era dupa 6 :o deci daca greseai cum ai zis tu trb sa o vinzi cu 38.5 si bug la tastura nu exista nu are cum gandeste logic ;)

Ai zis 68.5 si ca in loc de 6 ai dat 3 cum se face ca ai mai gresit si ce era dupa 6 :o deci daca greseai cum ai zis tu trb sa o vinzi cu 38.5 si bug la tastura nu exista nu are cum gandeste logic ;)

Nu se cheama bug la tastatura copile. Daca setezi tastatura in Romana dar nu pe standard in loc de 1 iti pune 0, in loc de 2 pune 9 si tot asa. Literele la fel, daca nu stiti, taceti din gura fanilor.

Altfel poate fi daca ai tastatura stricata, dai tu 2/3 ciocane si dupa vezi daca tastele mai sunt la fel.

Nu se cheama bug la tastatura copile. Daca setezi tastatura in Romana dar nu pe standard in loc de 1 iti pune 0, in loc de 2 pune 9 si tot asa. Literele la fel, daca nu stiti, taceti din gura fanilor.

Altfel poate fi daca ai tastatura stricata, dai tu 2/3 ciocane si dupa vezi daca tastele mai sunt la fel.

Serios nu mai spune? Am avut tastatura pe Romana nu pe standard si nu am avut probleme de genu, daca am timp o sa fac un video sa-ti arat cum apas sa vedem care nu stie :D Cand setezi pe Romana iti apar doar litere cu diacritice, oriunde in lume nu exista ce zici tu. De ex in Germania nu is la fel toate literele dar cifrele ba, in Franta la fel deci... a si pentru cei care nu stie exista NUMPAD car niciodata nu ai cum sa-l modifici, dar na unii se cred mai destepti decat alti .

Nick-ul tau: Legendaru

Nick-ul celui reclamat: CoMManDeR

Detalii (+ dovezi cu poze, video, etc.): El a vrut sa cumpere masina cu 68.5kkk (turismo cu hidden), am mers in parcare si am dat sellcarto id lui si suma de 68.5kk dar dupa ce am sell am vazut ca era bug la tastatura mea si a tastat 3 in loc de 6 ...si iam vandut masina cu 35.5 kk va rog faceti ceva am pierdut atata timp jucanduma si muncit pt o masina si am irosit totul pentru un bug la tastatura 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.