Jump to content

[Inactivitate] [Portofoliu]uNboRn

uNboRn
 Share

Recommended Posts

@@Azazel & @@Waynee. Stiu ca dusmania si oftica e mare.Asa ca poftim niste creatii de pe fostul meu nick.

1rw5xw.png

14m5fy9.png

Arata PSD-ul nu o mai arde asa.

Si nu ,nu e dusmanie,eu te criti pentru ca esti antipatic- si @@Azazel a incercat sa te ajute dar vad ca esti "plin de sine" si nu ai nevoie de ajutor de la altii care se pricep.

Edited by Waynee.

@@Waynee. Nu sunt obligat sa iti arat tie PSD-ul + de asta eu nu salvez aproape niciodata niciun PSD + de asta e o lucrare foarte veche, de aproximativ 2 luni.Ma cred plin de sine deoarece stiu ce fac, tu si Azazel nu sunteti avansati deloc, chiar nu vreau sa ma cert.Daca chiar aveti ceva cu mine, ma credeti rip-er contactati un Administrator.Va urez o zii frumoasa.

Fratele meu uNborn, zicei de creatile mele ca nu sunt bune si ca sunt "SLAB"

Tu ce faci in avatare? Vrei sa iti spun ? : Iei un stock, resize la el de tot rahatul fara sa tragi de colturi cu shift + gausian blur (overlay) + text pus pe overlay, foarte impresionant nu? Cred ca creatile mele nu se compar cu ale tale, am comentat la portofoliul tau pentru ca si tu ai comentat la al meu si pretindeai ca sunt mai praf ca tine de 1000 de ori.

@@Waynee. Nu sunt obligat sa iti arat tie PSD-ul + de asta eu nu salvez aproape niciodata niciun PSD + de asta e o lucrare foarte veche, de aproximativ 2 luni.Ma cred plin de sine deoarece stiu ce fac, tu si Azazel nu sunteti avansati deloc, chiar nu vreau sa ma cert.Daca chiar aveti ceva cu mine, ma credeti rip-er contactati un Administrator.Va urez o zii frumoasa.

Un adevarat designer mereu salveaza PSD, deci dai dovada ca esti un slab ca alt cumva nu am cum sa iti spun. Salut, pe topicul asta nu mai trec.

Aha ..cum de faceai creatii bune acum 2 luni? si acum nu stii sa dai un rezise.

Am vazut ca ai mai comentat aiurea ca de obicei ,bai frate ZERSZEW are designer si se pricepe ,nu inteleg cum poti tu sa zici ca   e slab.

Si ce tot o dai in balarii ca ai 26 ani?frate nu ne PASA.

Doar asa fac?Crezi tu prietene.Stii ce sunt alea Curves, Gradient map?Vrei sa iti arat stockurile?Ai auzit de Hue & Saturation si de Vibrance?Cand o sa inveti ceea ce fac eu atunci sa ma contactezi.

Daca nu va convine, nu mai comentati.Eu v-am spus deoarece voi va credeti nu stiu ce "zei".Vreau sa fiu prieten cu toata lumea.

Chiar va rog sa nu mai treceti pe aici.Va salut

Edited by uNboRn

Doar asa fac?Crezi tu prietene.Stii ce sunt alea Curves, Gradient map?Vrei sa iti arat stockurile?Ai auzit de Hue & Saturation si de Vibrance?Cand o sa inveti ceea ce fac eu atunci sa ma contactezi.

Daca nu va convine, nu mai comentati.Eu v-am spus deoarece voi va credeti nu stiu ce "zei".Vreau sa fiu prieten cu toata lumea.

uNboRn, nu dai dovada ca ai 26 ani cum pretinzi, daca chiar vrei sa afli toate lucrurile care le folosesc intr-un avatar iti spun. Acele Curves, Gradient Map, Hue Saturation le folosesc mai mereu intr-o creatie, se vede ca esti un adevarat Hater, ma mir ca nu ai criticat fiecare profil ca mno ..

@ Nu am spus ca am 26 ani, am 23 ani.Chiar te rog frumos sa nu ma mai sacai, eu critic doar pe cine cred eu ca se crede "maret" si ca are gradul de Designer si nu il merita.Daca nu iti convine, nu te mai uiti aici si gata.Te salut!

Unde m-am dat maret eu vreodata, am primit designer pentru ca aceasta a fost decizia lui Shad0w/Tibi

Daca o sa gasesti un topic sau ceva unde m-am dat maret sa imi spui te rog.

Ai cautat si tu 3 cuvinte legate de photoshop pe google si acum te dai mare,macar te-ai uitat sa vezi cum inghesui imaginile...

Nimeni nu se crede zeu frate,dar tu faci critici aiurea si te crezi mare designer.

Asa ca CEAW

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.