Jump to content

Veronica mama lui [SeT]Zenek s01 ep 1

arculetz1
 Share

Recommended Posts

Subiect-ul video-ului:Veronica ,mama lui [seT]Zenek . Zenek facea misto de mine pe skype si am decis sa fac acest filumlet FILMUL ESTE O GLUMA TRATATIL CA ATARE

O scurta prezentare: Veronica , este o femeie . disperata dupa _)_ si am decis sa mergem sai dam multa _|_

Link catre filmulet::

PS: Chiar daca am luat ban , degeaba eu tot jok pe acest server minunat !

Edited by arculetz1

Dalculator de plutaaaaaaaaaaaa. Mama ce ai facut tu sa sti ca numai pot .

P.S: O sa ai warn pe forum de la admin pentru limbajul folosit de tine. Pe un forum nu se poasteaza _|_ sau _)_ cum ai postat tu.

Edited by ZeneK

Dalculator de plutaaaaaaaaaaaa. Mama ce ai facut tu sa sti ca numai pot .

P.S: O sa ai warn pe forum de la admin pentru limbajul folosit de tine. Pe un forum nu se poasteaza _|_ sau _)_ cum ai postat tu.

Sunt doar niste simboluri poate tu leai inteles pe placul tau.

Deci Veronica fiind viata mea my life , normal cami permit sa folosesc _|_ dar ei iar trebui cv gen _|||_ dar asta e viata videul e facut de distractie nui oficial si zenek nu te mai oftica .. ca te ingrasi , o sa pun o poza cu zenek sal vada tot sa:mpul !

Edited by arculetz1

Deci Veronica fiind viata mea my life , normal cami permit sa folosesc _|_ dar ei iar trebui cv gen _|||_ dar asta e viata videul e facut de distractie nui oficial si zenek nu te mai oftica .. ca te ingrasi , o sa pun o poza cu zenek sal vada tot sa:mpul !

ZENEK.jpg

Acesta este zenek

Motala faza .. frate ... el chiar e zenek.

• 4 weeks later...

WA !!!umbla naiba la optiuni si dai grafica pe low nu pe very high, doar incearca sfatul asta (daca dai pe low mere mai bn dar nu se mai vad umbrele!!!)dar in cazul tau ce umbre ti tre :)) 

Edited by tranagabi

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.