Jump to content

Nu ma accepta nicio factiune !

Ryukz
 Share

Recommended Posts

Sall,numele meu este Ryuk si joc pe acest server de o luna ! Am lvl 8 si am aplicat cam la toate factiunile care erau posibile puteti sa imi spuneti de ce nu ma accepta niciuna am lvl 8 peste 2 ore fac lvl 9 ! Am vazut ca a acceptat si playeri de lvl 5 tot in acceasi zi in care am aplicat si eu puteti sa imi explicati de ce....activitate am ! Stau 10-12 ore,nu injur nu fac dm aiurea ! Puteti da si sfaturi

@@Ryukz Un lider cand citeste aplicatile se uita la lvl , warns etc. , dar se uita si cum e facuta aplicatia , se uita la motivele pentru care vrei sa intri in factiune , deci fii mai atent cand aplici daca vrei sa fii acceptat.

Le fac foarte frumos , eu zic ca e convingator doar nu ma pot duce la lider in fata si sa-i zic salut vrei sa fim prieteni ? Nu asa nu cunosc pe nimeni de pe server doar prietenii din realitate care joaca si ei ! Si mi-as da toata silinta in orice factiune as fii

Edited by Ryukz

1) Incearca sa scri cat mai corect din punct de vedere gramatical

2) Nu pune la De ce vreai sa intri in factiune?: Pt ca vreau sa fiu intr-o factiune! (Nu face niciodata asta)

3) Poate este cum zice @IMakeTheRules  Este doar PILA.

Pile frate pile .Si eu cand aveam lv 6,puteam sa fac si 7 dar nu dadeam bani pe level, aplicam la ballas si liderul Time nu ma accepta de loc,pe cand pe prietenul meu de lv 5 la luat direct,normal ca il cunostea. Ii dadea PM pe forum si imi zicea ca accepta pe cine stie el ca merita.

Probabil ca pentru departamente ai level mic, dar la celelalte nu stiu ce sa zic, poate ai avut mereu ghinionul si ca cererea ta sa nu fie luata in considerare.... nu stiu ce sa zic, bafta la urmatoarea aplicatie.

Pile frate pile .Si eu cand aveam lv 6,puteam sa fac si 7 dar nu dadeam bani pe level, aplicam la ballas si liderul Time nu ma accepta de loc,pe cand pe prietenul meu de lv 5 la luat direct,normal ca il cunostea. Ii dadea PM pe forum si imi zicea ca accepta pe cine stie el ca merita.

Eu pana la level 15 Nu am fost in nici o factiune ! [ NU AM VRUT ] 

Motiv "Pentru ca imi place foarte mult mafia, cum este organizata si felul in care isi manifesta planurile ,si vreau sa ajut la cucerirea teritoriilor" Nu cred ca e prea convingator + ca nu prea ai experienta cred ca din cauza asta ..

Pile ca pile, dar daca ai face si o cerere care sa se evidentieze de celelalte...ar fii ceva. Cand zice ca recruteaza de exemplu 5 persoane, sa zicem ca 2 sunt pe pile, dar celelalte trei posibil sa fie alese dupa cerere. Oricum, sunt de cateva zile pe comunitate si este o dezorganizare cum nu se poate, fiecare posteaza unde vrea, ce vrea si cum vrea, parca nici nu exista moderatori.

Si eu am cam aceiasi problema dar din cauza varstei , am 12 ani.

Singurii care mi-au acordat o sansa intr-un departament/mafie au fost : ZippoXV ( am intrat in paramedic cand era el lider , sa nu se simta Roalexino exclus) , Ionut.Xc si NESTRO. .

Acum am aplicat P.D. > Respins , urmeaza F.B.I , poate  reusesc sa intru (Doamne ajuta).

In S.I nu am intrat niciodata , nici macar nu stiu cum e:| , cand a luat lider TurbaTu si a deschis aplicatiile a inchis topicul la 22:30 fix cand dadeam eu post la aplicatie..

Cat despre tine , daca te pricepi la DM incearca intr-o mafie , daca nu te pricepi incearca in factiuni pasnice , Paramedic , S.I, News Reporters sau Taxi Company , iar daca ai level 10 , nu ezita sa aplici P.D , F.B.I , N.G.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.