Jump to content

De pe ce PC-uri se joaca SA:MP?

Tibi
 Share

Cat de performant e PC-ul tau?  

3299 members have voted

1. 1. Voteaza mai jos!

• Am un PC slabut, am lag unde e lume multa si nu pot juca niciun joc nou.
    • Am un PC bun, nu prea am lag pe server decat in locuri foarte populate si pot juca unele jocuri noi.
    • Am un PC foarte bun, imi merge perfect chiar si in zonele unde e multa lume (WAR, eventuri) si pot juca toate jocurile noi.

Recommended Posts

E interesant sa aflam de pe ce PC-uri se joaca SA:MP.

Mai sus aveti un mic poll pentru a vota, mai jos puteti posta configuratia PC-ului vostru si cateva detalii despre el.

Ex. de postare:

Joc sa-mp de pe un laptop cu un procesor intel pentium dual-core de 2200 MHz, 4 gb ram si o placa video integrata intel HD graphics.

• Upvote 3

Am un PC bun, am puţin lag (20-25 FPS) pe server in locuri FOARTE populate si pot juca unele jocuri noi.

Joc sa-mp de pe un PC cu un procesor AMD Sempron LE-1150 2.00 GHz, 1 GB Ram si o placa video dedicata ATI Radeon HD 2600 PRO. (512 MB)

De obicei rulez SA:MP cu 50-60 FPS, iar în HQ-uri etc. 90+.

Edited by Pantera.

Joc sa-mp de pe un Laptop cu un procesor Intel Core de B950, 3 GB ram si o placa video Intel HD Graphics. 

P.S: Nu-i asa de performant, da' pentru folosul meu este perfect. Nu am lag la jocuri, pot vedea foarte bine filme FULL HD.

Joc samp de pe un pc, dual core 3,0ghz, placa video:nvidia gt gforce 440, 4gb ram, fps ca 60-70 cand e multa lume, iar cand nu e mai nimeni fps 70 constant

Edited by MazzE

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.