Jump to content
Serverul este online!

Reclamatie Eddwz inselatorie

k1ll3r

Recommended Posts

Nick-ul tau: Divin3.K1ll3r

Nick-ul celui reclamat: fostul lui nick Eddwz si l-a schimbat in Adrenaline cu cont premium ca sa scape.

Detalii (+ dovezi cu poze, video, etc.):  http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/gallery/6qnb6ku0/57cb6062/

Am avut incredere in el, m-am imprietenit cu el m-am distrat cu el. Va rog din suflet sunt un baiat de 15 ani disperat i-am imprumutat in total 47kk adica 1 luna de joc. Vroiam sa imi iau premium dar am renuntat. Am irosit 1 luna sa ma joc acest joc ca sa fiu pacalit de acest player. Cum v-am zis si-a schimbat nick-ul in Adrenaline ca sa nu-mi dau seama ,dar aveam find pe el cand avea numele Eddwz si m-a dat la Adrenaline, daca iesea imi scria target has left the game am dreptate?

Ai imprumutat bani pe propria ta raspundere . Eu nu va inteleg.... frate daca nu ai incredere daca sti ca nu iti e prieten apropiat nu ii dai nimic chiar daca se supara .. Ai comis o mare greseala .. asta e inveti din greseli ,spor la joc .  Have a fun !

Whooo :)) , asta e cumva ala de ma facea pe mine frustrat si suparat pe viata ? (bazandu-se pe c**** mancat nu ca ar stii sa zica de ce )  ala care ii comanda lui Rayan cui sa dea warn . Tare ce sa zic . Strangeti-va .

Frate Imprumuturile de bunuri/bani se fac pe propria raspundere!Dar daca @ / @@Tibi vor fi buni eu sper sa ti dea inapoi stiu cum e sa faci o groaza bani in cateva luni si sa te fraiereasca unu si sa iti dispara in 10 secunde

Bine punctat tony .Eddwz nu a inselat deloc a cerut inprumut tu iai dat de 2 ori.. si ai luat teapa daca te increzi in toata lumea

Cand intri in banca apare un text cu 'Imprumuturile de orice fel fac pe proprie raspundere'. 

Nu am avea cum sa stam sa recuperam banii din imprumuturi. 

Eddwz  - nu primeste nimic.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.