Jump to content
Serverul este online!

Street Concepts - Curse .

bambache
 Share

Recommended Posts

4oqOiw0.png

Salutare tuturor , am vazut pe mai multe comunitati service-uri gen Barriera si tot asa . M-am gandit sa fac si eu ceva pe server-ul buGGed . Ceva RolePlay , pentru ca nu am mai vazut decat la Trandafirescu ! 

Street Concepts s-ar traduce : Conceptele Strazii . 

In ce consta acest ''Street Concepts'' , voi alege un loc , cu o parcare mare , cu un Pay and Spray si cu o Benzinarie aproape si acolo ne vom da intalniri in fiecare zi la ora 20:00 . 

De ce ? 

Pentru a ne tuna masininile , a face curse si pe langa asta , putem avea si un mic service . 

Nu va ingrijorati , nu va fi plictisitor ! Vom organiza diferite parcuri AUTO , diferite evenimente ! Vreau sa va spun ca cine castiga cursa va fii premiat !

Cand intrati intr-o cursa vom stabili un traseu si sa zicem ca costul de intrare in cursa este de 500k , si se intrec 3 . Cine va castiga va lua acasa 1.8kk , deoarece va primii 300k de la mine !

Cursele vor fi organizate cu cap ! Nu se vor intrece masini diferite . Ci masini la fel . 

Nu ai o masina rapida ? Nu e nici o problema ! Street Concepts iti poate imprumuta diferite masini , cum ar fi : Infernus , Bullet , Banshee s.a.m.d !

Vom avea o frecventa , probabil privata , cu parola ! Pentru ca ce ramane vorbit in acest ''clan'' ramane in clan ! 

Am sa fac si un mic REGULAMENT . Cine va incalca aceste reguli , va fi dat afara din ''Street Concepts'' 

M5xCHtu.png

Inainte de a aplica , trebuie sa citesti cu atentie regulamentul !

Limbaj

Limbajul vulgar nu este permis in ''Street Concepts'' . In functie de gravitate , limbajul vulgar fata de orice membru al comunitatii se sanctioneaza de la avertisment verbal la demitere.

De asemenea , membrii trebuie sa scrie corect din punct de vedere gramatical . Va este interzis sa faceti spam sau sa vorbiti cu CAPSLOCK pe frecventa noastra. Incercati sa evitati limbajul de messenger , de exemplu : ''sall'' , ''cf'' . De ce ? Deoarece vreau sa facem ceva RolePlay nu sa ne batem joc .

Comportament

Cine da dovada de nesimtire nu are ce cauta in Street Concepts . Nu toleram bataia de joc , certurile , nesimtirea si glumele proaste ! Sanctiunile pentru incalcarea acestei reguli duce la demitere !

Daca ati pierdut o cursa nu aveti voie sa suferiti sau sa il ironizati ! Trebuie sa stiti si sa pierdeti !

Deathmatch / Drive-by

Va este strict interzis sa faceti deatmatch sau drive-by. Nu suntem mafie , cine incalca aceste reguli va fi dat afara din clan . 

Alte reguli

Prezenta la sedinte este obligatorie , cat la evenimente , nu ! Cine nu poate ajunge , trebuie sa imi spuna , mie , sau liderilor de grupare !

Nu aveti voie sa fiti inactivi mai mult de 5 zile fara sa imi spuneti . Inactivitatea neanuntata mai mare de 3 zile se sanctioneaza cu demitere. 

Dupa ce ati fost acceptati in Street Concepts trebuie sa respectati toate regulile ! Fara ele nu am putea face nimic , asa ca trebuie sa le fac !

Nu este nevoie sa aveti masina parcata la baza , dar la sedinte si evenimente ar fi bine sa aveti masinile / motoarele la voi !

Dupa ce ati fost acceptati , va voi trimite prin PRIVATE MESSAGE [PM] frecventa . Nu aveti voie sa o spuneti nimanui . Sunteti obligati sa stati pe frecventa la sedinta / evenimente !

cQJmyPM.png

Tot in acest topic vreau sa faceti si APLICATII pentru a intra in ''Street Concepts'' !

Cerinte minime pentru a intra in Street Concepts !

• Minim level 7.
  • Cei 7 ani de acasa .
  • Limbaj decent si corect din punct de vedere gramatical
  • Seriozitate
  • Activitate
  • Cunoasterea regulamentului.

Pentru a aplica trebuie sa postezi dupa modelul de mai jos :

• Nickname:
  • Level:
  • Nickname-uri anterioare:
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai:
  • Din ce factiuni ai mai facut parte:
  • Varsta reala:
  • De cat timp joci pe server:
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:
  • Ai citit macar odata regulamentul?:
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:
  • Crezi ca poti lucra in echipa?:
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul:
  • Poza cu [/stats]:
  • Alte precizari:

Acum , sa va arat cum ajungeti la sediul nostru !

Este situat in satul de langa Hitman Agency . Am ales acest loc deoarece are un PNS foarte aproape si o benzinarie . 

Aici este Sediul : 

7mhb.png

Asa arata pe harta : 

6k3a.png

Pentru cei care nu prea se descurca , v-am facut si un videoclip cum sa ajungeti la sediu de la Banca Los Santos . Sper sa va ajut . 

Membrii ce vor aplica , vor avea rank-uri . Si cu cat urci mai mult in rank-uri , primesti mai multi bani ca salariu !

- FOUNDER -(privat)

Mathiew.

Alvarez.

Miki1998

- LEGEND -(450k - 10 curse castigate)

Deniis. / Tuckle / legalplayer 

- CHAMPION -(400k - 8 curse castigate)

-

- PRO -(300k - 6 curse castigate)

-

- NOVICE -(200k - 4 curse castigate)

-

- ROOKIE -(100k - 0 curse castigate)

Mr.KiNNd3R / R.O.C.K / D3agl3 / aMo / Francezul / Gigii

Pentru a intra in Street Concepts aveti nevoie de job-ul Mechanic .

Pentru toti membrii Street Concepts , cei care nu au factiunii , va rog luati-va skinul de drug dealer :

Skin_29.png

UPDATE 25.07.2013.

Bun , am revenit si cu un update ! De astazi 25.07.2013 echipa Street Concepts va incepe cursele si evenimentele . Liderii de grup care vor organiza vor fi urmatori : Mathiew. , Alvarez. si Miki1998 ! Doar de iei ascultati .

Prima cursa va avea loc la ora 17:30 in aceasta dupa-amiaza .

Se va organiza in urmatorul mod , cei care vor sa participe trebuie sa-mi spuna pe joc . Eu ii voi scrie pe o lista si voi organiza cursele cat mai fairplay .

Cursele de astazi se vor organiza pe Aeroportul din Los Santos .

Intrarea la o cursa este de 100k , daca castigati voi pune eu bonus + 250k .

Sper sa se inscrie cat mai multi la prima noastra cursa .

Locatie pe harta :

mdut.png

Edited by Mathiew.
  • Upvote 4

• Nickname:Mr.KiNNd3R

• Level:18

Nickname-uri anterioare:Nu am avut 

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:-

Din ce factiuni ai mai facut parte:Taxi Grove 

Varsta reala:14

De cat timp joci pe server:o luna 

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca imi place sa fac curse cu masini si imi place si numele clanului

Ai citit macar odata regulamentul?:Da

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Street Concepts se ocupa cu curse de masini.

Crezi ca poti lucra in echipa?:DA

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):10 Ore

Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 am injurat dar promit ca nu se mai intampla

Poza cu [/stats]:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/j82aucvnb/

Alte precizari:-

• Nickname:Mr.KiNNd3R
  • Level:18
  • Nickname-uri anterioare:Nu am avut 
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai:-
  • Din ce factiuni ai mai facut parte:Taxi Grove 
  • Varsta reala:14
  • De cat timp joci pe server:o luna 
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca imi place sa fac curse cu masini si imi place si numele clanului
  • Ai citit macar odata regulamentul?:Da
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Street Concepts se ocupa cu curse de masini.
  • Crezi ca poti lucra in echipa?:DA
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):10 Ore
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 am injurat dar promit ca nu se mai intampla
  • Poza cu [/stats]:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/j82aucvnb/
  • Alte precizari:-
  •  

Acceptat ! 

• Nickname:R.O.C.K

• Level:14

Nickname-uri anterioare: nu am avut

Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Civilian rank 1

Din ce factiuni ai mai facut parte:Taxi Company,Paramedic Departament si Grove Street

Varsta reala:13 ani

De cat timp joci pe server:3 luni

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Imi place mult tunning-ul si masinile 

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Se ocupa cu curse auto , si tunning 

Crezi ca poti lucra in echipa?:Da este punctul meu forte

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):Multe

Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 am facut auto clik [am blocat tasta W ]

Poza cu [/stats]:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/xnkocbs3h/

Alte precizari:As vrea sa fiu acceptat.

• Nickname:R.O.C.K
  • Level:14
  • Nickname-uri anterioare: nu am avut
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Civilian rank 1
  • Din ce factiuni ai mai facut parte:Taxi Company,Paramedic Departament si Grove Street
  • Varsta reala:13 ani
  • De cat timp joci pe server:3 luni
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Imi place mult tunning-ul si masinile 
  • Ai citit macar odata regulamentul?:Da
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Se ocupa cu curse auto , si tunning 
  • Crezi ca poti lucra in echipa?:Da este punctul meu forte
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):Multe
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 am facut auto clik [am blocat tasta W ]
  • Poza cu [/stats]:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/xnkocbs3h/
  • Alte precizari:As vrea sa fiu acceptat.
  •  

Acceptat !

• Nickname: Tuckle.

• Level: 27

Nickname-uri anterioare: Tuckle.666 ; Tuckle

Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Hitman Agency, Rank 2.

Din ce factiuni ai mai facut parte: :-? Multe. Check.

Varsta reala: 17.

De cat timp joci pe server: 5 luni. :-?

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Sunt un pasionat de masini, atunci cand le conduc eu.

Ai citit macar odata regulamentul?: Sure.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curse(ilegale).

Crezi ca poti lucra in echipa?: Ai cuvantul meu. ;)

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 13 ore.

Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0.(sunt cuminte)

Poza cu [/stats]: Image.png

Alte precizari: Imi doresc sa fiu, dar doar pentru curse. Fac parte si am o frecventa privata pe care sunt si nu imi doresc sa o schimb. Just sayin'. Edit: Vreau Co-Lider.

Edited by Tuckle

• Nickname: Tuckle.
  • Level: 27
  • Nickname-uri anterioare: Tuckle.666 ; Tuckle
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Hitman Agency, Rank 2.
  • Din ce factiuni ai mai facut parte: :-? Multe. Check.
  • Varsta reala: 17.
  • De cat timp joci pe server: 5 luni. :-?
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Sunt un pasionat de masini, atunci cand le conduc eu.
  • Ai citit macar odata regulamentul?: Sure.
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curse(ilegale).
  • Crezi ca poti lucra in echipa?: Ai cuvantul meu. ;)
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 13 ore.
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0.(sunt cuminte)
  • Poza cu [/stats]: Image.png
  • Alte precizari: Imi doresc sa fiu, dar doar pentru curse. Fac parte si am o frecventa privata pe care sunt si nu imi doresc sa o schimb. Just sayin'. Edit: Vreau Co-Lider.

Tuckle. acceptat ca Co-Lider . 

• Nickname: legalplayer

• Level: 23

Nickname-uri anterioare: -

Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Hitman Agency - Rank 2

Din ce factiuni ai mai facut parte: National Guard - Rank 5; Ballas - Rank 2 / Rank 5

Varsta reala: 16

De cat timp joci pe server: De cateva luni bune (4-5).

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Imi plac competitiile si masinile.

Ai citit macar odata regulamentul?: Da.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curese Auto, Tuning.

Crezi ca poti lucra in echipa?: Da.

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 8-10 ore.

Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0.

Poza cu [/stats]: CLICK

Alte precizari: Nimic.

• Nickname: Gigii
  • Level: 24
  • Nickname-uri anterioare: Gigii
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Civil , rank 7 - Lider.
  • Din ce factiuni ai mai facut parte: Yakuza , Yakuza , Grove Street , corleone , Yakuza.
  • Varsta reala: 16
  • De cat timp joci pe server: De pe 30.01.2013
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Deoarece este un clan foarte frumos , nu necesita premium!
  • Ai citit macar odata regulamentul?: Da
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Cu curse.
  • Crezi ca poti lucra in echipa?: Da
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 8-9 ore.
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul: 1/3 - /live de acuma 3 luni.
  • Poza cu [/stats]: http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/pmjerb00x/full/
  • Alte precizari: Toate bune si frumoase.

• Nickname: legalplayer
  • Level: 23
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Hitman Agency - Rank 2
  • Din ce factiuni ai mai facut parte: National Guard - Rank 5; Ballas - Rank 2 / Rank 5
  • De cat timp joci pe server: De cateva luni bune (4-5).
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Imi plac competitiile si masinile.
  • Ai citit macar odata regulamentul?: Da.
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curese Auto, Tuning.
  • Crezi ca poti lucra in echipa?: Da.
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 8-10 ore.
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0.
  • Poza cu [/stats]: CLICK
  • Alte precizari: Nimic.

Acceptat Co-Lider .

• Din ce factiuni ai mai facut parte: Yakuza , Yakuza , Grove Street , corleone , Yakuza.
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Deoarece este un clan foarte frumos , nu necesita premium!
  • Poza cu [/stats]: http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/pmjerb00x/full/

Acceptat  !

4oqOiw0.png

Salutare tuturor , am vazut pe mai multe comunitati service-uri gen Barriera si tot asa . M-am gandit sa fac si eu ceva pe server-ul buGGed . Ceva RolePlay , pentru ca nu am mai vazut decat la Trandafirescu ! 

Street Concepts s-ar traduce : Conceptele Strazii

In ce consta acest ''Street Concepts'' , voi alege un loc , cu o parcare mare , cu un Pay and Spray si cu o Benzinarie aproape si acolo ne vom da intalniri in fiecare zi la ora 20:00 . 

De ce ? 

Pentru a ne tuna masininile , a face curse si pe langa asta , putem avea si un mic service . 

Nu va ingrijorati , nu va fi plictisitor ! Vom organiza diferite parcuri AUTO , diferite evenimente ! Vreau sa va spun ca cine castiga cursa va fii premiat !

Cand intrati intr-o cursa vom stabili un traseu si sa zicem ca costul de intrare in cursa este de 500k , si se intrec 3 . Cine va castiga va lua acasa 1.8kk , deoarece va primii 300k de la mine !

Cursele vor fi organizate cu cap ! Nu se vor intrece masini diferite . Ci masini la fel . 

Nu ai o masina rapida ? Nu e nici o problema ! Street Concepts iti poate imprumuta diferite masini , cum ar fi : Infernus , Bullet , Banshee s.a.m.d !

Vom avea o frecventa , probabil privata , cu parola ! Pentru ca ce ramane vorbit in acest ''clan'' ramane in clan ! 

Am sa fac si un mic REGULAMENT . Cine va incalca aceste reguli , va fi dat afara din ''Street Concepts'' 

M5xCHtu.png

Inainte de a aplica , trebuie sa citesti cu atentie regulamentul !

Limbaj

Limbajul vulgar nu este permis in ''Street Concepts'' . In functie de gravitate , limbajul vulgar fata de orice membru al comunitatii se sanctioneaza de la avertisment verbal la demitere.

De asemenea , membrii trebuie sa scrie corect din punct de vedere gramatical . Va este interzis sa faceti spam sau sa vorbiti cu CAPSLOCK pe frecventa noastra. Incercati sa evitati limbajul de messenger , de exemplu : ''sall'' , ''cf'' . De ce ? Deoarece vreau sa facem ceva RolePlay nu sa ne batem joc .

Comportament

Cine da dovada de nesimtire nu are ce cauta in Street Concepts . Nu toleram bataia de joc , certurile , nesimtirea si glumele proaste ! Sanctiunile pentru incalcarea acestei reguli duce la demitere !

Daca ati pierdut o cursa nu aveti voie sa suferiti sau sa il ironizati ! Trebuie sa stiti si sa pierdeti !

Deathmatch / Drive-by

Va este strict interzis sa faceti deatmatch sau drive-by. Nu suntem mafie , cine incalca aceste reguli va fi dat afara din clan . 

Alte reguli

Prezenta la sedinte este obligatorie , cat la evenimente , nu ! Cine nu poate ajunge , trebuie sa imi spuna , mie , sau liderilor de grupare !

Nu aveti voie sa fiti inactivi mai mult de 5 zile fara sa imi spuneti . Inactivitatea neanuntata mai mare de 3 zile se sanctioneaza cu demitere. 

Dupa ce ati fost acceptati in Street Concepts trebuie sa respectati toate regulile ! Fara ele nu am putea face nimic , asa ca trebuie sa le fac !

Nu este nevoie sa aveti masina parcata la baza , dar la sedinte si evenimente ar fi bine sa aveti masinile / motoarele la voi !

Dupa ce ati fost acceptati , va voi trimite prin PRIVATE MESSAGE [PM] frecventa . Nu aveti voie sa o spuneti nimanui . Sunteti obligati sa stati pe frecventa la sedinta / evenimente !

cQJmyPM.png

Tot in acest topic vreau sa faceti si APLICATII pentru a intra in ''Street Concepts'' !

Cerinte minime pentru a intra in Street Concepts !

• Minim level 7.
  • Cei 7 ani de acasa .
  • Limbaj decent si corect din punct de vedere gramatical
  • Seriozitate
  • Activitate
  • Cunoasterea regulamentului.

Pentru a aplica trebuie sa postezi dupa modelul de mai jos :

• Nickname:
  • Level:
  • Nickname-uri anterioare:
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai:
  • Din ce factiuni ai mai facut parte:
  • Varsta reala:
  • De cat timp joci pe server:
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:
  • Ai citit macar odata regulamentul?:
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:
  • Crezi ca poti lucra in echipa?:
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul:
  • Poza cu [/stats]:
  • Alte precizari:

Acum , sa va arat cum ajungeti la sediul nostru !

Este situat in satul de langa Hitman Agency . Am ales acest loc deoarece are un PNS foarte aproape si o benzinarie . 

Aici este Sediul : 

7mhb.png

Asa arata pe harta : 

6k3a.png

Pentru cei care nu prea se descurca , v-am facut si un videoclip cum sa ajungeti la sediu de la Banca Los Santos . Sper sa va ajut . 

Membrii ce vor aplica , vor avea rank-uri . Si cu cat urci mai mult in rank-uri , primesti mai multi bani ca salariu !

- FOUNDER -(privat)

Mathiew.

Alvarez.

- LEGEND -(450k - 10 curse castigate)

-

- CHAMPION -(400k - 8 curse castigate)

-

- PRO -(300k - 6 curse castigate)

-

- NOVICE -(200k - 4 curse castigate)

-

- ROOKIE -(100k - 0 curse castigate)

Mr.KiNNd3R / R.O.C.K

Pentru a intra in Street Concepts aveti nevoie de job-ul Mechanic .

Pentru toti membrii Street Concepts , cei care nu au factiunii , va rog luati-va skinul de drug dealer :

Skin_29.png

NU aici se posteaza nu la GENERAL . ci la SAMP.BUGGED.RO ! 

http://bugged.ro/forum/6-discutii-generale/

Acceptat Co-Lider !

• Nickname: Miki1998

• Level: 21

Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Taxi Company (rank 1)

Din ce factiuni ai mai facut parte: Corleone.

Varsta reala: 14(fac 15 in 2 luni)

De cat timp joci pe server: 3 luni

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Imi place este bine organizat .

Ai citit macar odata regulamentul?: Yes

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curse de masini

Crezi ca poti lucra in echipa?: Da

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 4

Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0/3

Poza cu [/stats]: Nu pot pune sti bine Mathiew /stats meu :D

Alte precizari:  NOP

• Nickname: Miki1998
  • Level: 21
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: Taxi Company (rank 1)
  • Din ce factiuni ai mai facut parte: Corleone.
  • Varsta reala: 14(fac 15 in 2 luni)
  • De cat timp joci pe server: 3 luni
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Imi place este bine organizat .
  • Ai citit macar odata regulamentul?: Yes
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curse de masini
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 4
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0/3
  • Poza cu [/stats]: Nu pot pune sti bine Mathiew /stats meu :D
  • Alte precizari:  NOP
  •  

Acceptat . 

Nickname:xXM3GaTrOnXx

Level:10
Nickname-uri anterioare:Accesta.
Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Yakuza Rank1.
Din ce factiuni ai mai facut parte:-
Varsta reala:12
De cat timp joci pe server:2 luni
De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca imi plac cursele si imi place mult tuningu-l
Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Cu tunnatul masinilor si curse de masini.
Crezi ca poti lucra in echipa?:Da
Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):12 ore.
Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 dm
Poza cu [/stats]:
http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/5nsao6vep/
Alte precizari:Am jobul de arms dealer pentru ca fac raportul dupa ce fac 100k mats voi schimba jobul in cel de mecanic

Nickname:xXM3GaTrOnXx

Level:10

Nickname-uri anterioare:Accesta.

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Yakuza Rank1.

Din ce factiuni ai mai facut parte:-

De cat timp joci pe server:2 luni

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca imi plac cursele si imi place mult tuningu-l

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Cu tunnatul masinilor si curse de masini.

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):12 ore.

Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 dm

Poza cu [/stats]:http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/5nsao6vep/

Alte precizari:Am jobul de arms dealer pentru ca fac raportul dupa ce fac 100k mats voi schimba jobul in cel de mecanic

Acceptat . 

Nickname:Mihai.=D

Level:7

Nickname-uri anterioare:...

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Civil

Din ce factiuni ai mai facut parte:Corleone

De cat timp joci pe server:5ani

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca este un clan interesant si sper ca o sa fiu de ajutor.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Cu tunatul masinilor,curse

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):10-12

Cate warn-uri ai in joc si motivul:Nu am warn

Poza cu [/stats]:http://imgur.com/pA4LPPq

Alte precizari:Imi place clanul sper sa ma accepti.

Nickname:Mihai.=D

Level:7

Nickname-uri anterioare:...

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Civil

Din ce factiuni ai mai facut parte:Corleone

De cat timp joci pe server:5ani

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca este un clan interesant si sper ca o sa fiu de ajutor.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Cu tunatul masinilor,curse

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK):10-12

Cate warn-uri ai in joc si motivul:Nu am warn

Poza cu [/stats]:http://imgur.com/pA4LPPq

Alte precizari:Imi place clanul sper sa ma accepti.

Acceptat. 

Nickname:AK.aNak1n

Level:29

Nickname-uri anterioare:Oncik, CrIsTyNeL, AK.CrIsTyNel

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Civil..

Din ce factiune ai mai facut parte:

•  Taxi Company [rank: 2] :2013/04/28 - 2013/05/09: Leader - Time[Time_Cross]
  • Police Departament [rank: 1]: 2013/05/19 - 2013/05/23: Leader - Drake
  • Federal Bureau of Investignation [rank:2]:2013/05/28 - 2013/06/09 Leader-Rexxo
  • -Yakuza[rank 1]:2013-06-15 - 2013-06-20 :Leader-BOGHYZEW
  • Taxi Company[rank 1]:2013-06-22 - 2013-06-23:Leader Time_Cross[Time]
  • Ballas[rank 1]:2013-06-25 - 2013-06-25:Leader-Dark.666
  • Grove Street[rank 1]:2013-06-26 -2013-06-29:Leader-Ionut.Xc
  • Corleone[rank 1]:2013-07-02 - 2013-07-10:Leader-NesTro
  • Yakuza[rank 2]:2013-07-20 - 2013-07-05:Leader [s4L]Xtreme

Varsta reala:15ani

De cat timp joci pe server:4luni si 4zile

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca sunt un infocat al sporturilor de viteaza.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Street Concepts se ocupa cu organizarea de curse ilegale..!

Cate ore acorzi jocului pe zi?(fara AFK):10-15 ore

Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 limbaj

Poza cu [/stats]:

2wo945y.png
Alte precizari:Sper sa fiu acceptat.

Nickname:AK.aNak1n

Level:29

Nickname-uri anterioare:Oncik, CrIsTyNeL, AK.CrIsTyNel

Factiunea din care faci parte si ce rank ai:Civil..

Din ce factiune ai mai facut parte:

•  Taxi Company [rank: 2] :2013/04/28 - 2013/05/09: Leader - Time[Time_Cross]
  • Police Departament [rank: 1]: 2013/05/19 - 2013/05/23: Leader - Drake
  • Federal Bureau of Investignation [rank:2]:2013/05/28 - 2013/06/09 Leader-Rexxo
  • -Yakuza[rank 1]:2013-06-15 - 2013-06-20 :Leader-BOGHYZEW
  • Taxi Company[rank 1]:2013-06-22 - 2013-06-23:Leader Time_Cross[Time]
  • Ballas[rank 1]:2013-06-25 - 2013-06-25:Leader-Dark.666
  • Grove Street[rank 1]:2013-06-26 -2013-06-29:Leader-Ionut.Xc
  • Corleone[rank 1]:2013-07-02 - 2013-07-10:Leader-NesTro
  • Yakuza[rank 2]:2013-07-20 - 2013-07-05:Leader [s4L]Xtreme

Varsta reala:15ani

De cat timp joci pe server:4luni si 4zile

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?:Pentru ca sunt un infocat al sporturilor de viteaza.

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?:Street Concepts se ocupa cu organizarea de curse ilegale..!

Cate ore acorzi jocului pe zi?(fara AFK):10-15 ore

Cate warn-uri ai in joc si motivul:1/3 limbaj

Poza cu [/stats]:

2wo945y.png

Alte precizari:Sper sa fiu acceptat.

Acceptat . Contacteaza-ma in joc . 

• Nickname: Roli.UMF

• Level: 8

Factiunea din care faci parte si ce rank ai: -

Din ce factiuni ai mai facut parte: -

Varsta reala: 18

De cat timp joci pe server: 2 saptamani

De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: ma pasioneaza viteza, masinile si tunningul

Ai citit macar odata regulamentul?: da

Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: tunning, curse, eventuri de curse...

Crezi ca poti lucra in echipa?: da

Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): nu stau afk deloc, ~5 ore

Cate warn-uri ai in joc si motivul: 0

Poza cu [/stats]: http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/cs4gi4tdr/

Alte precizari: imi place ideea de un astfel de clan

• Nickname: CraZzZy
  • Level: 11
  • Nickname-uri anterioare: Nu am avut.
  • Factiunea din care faci parte si ce rank ai: ---
  • Din ce factiuni ai mai facut parte: News Reporters, Taxi.
  • De cat timp joci pe server: O luna.
  • De ce vrei sa te alaturi clanului Street Concepts?: Imi plac mult masinile si imi place sa concurez cu alti playeri.
  • Ai citit macar odata regulamentul?: Da.
  • Cu ce crezi ca se ocupa clanul Street Concepts?: Curse(ilegale).
  • Crezi ca poti lucra in echipa?: Da.
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (fara AFK): 8 - 9 ore.
  • Cate warn-uri ai in joc si motivul: 1/3 Am injurat. Nu se mai intampla.
  • Poza cu [/stats]: http://[ puteti folosi imgur.com, ge.tt, min.us sau orice alt site de upload imagini in afara de postimg ]/image/51ixbsg2r/
  • Alte precizari: Sper sa nu fie nicio problema FP-urile.

Edited by CraZzZy

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.