Jump to content

Aplicatie Clanul_007 - Respins

Goodluckman
 Share

Recommended Posts

O să încerc să mă descriu pe cât de bine posibil, nu știu în ce măsură voi reuși. Nu o să încep spunând cum mă cheamă și de unde sunt, deoarece nu asta contează aici. Ceea ce contează este defapt, caracterul meu și modul în care gândesc. Îmi place să fiu optimist, mereu cred că este loc de mai bine. Încerc să fiu pe placul tuturor, chiar dacâ unii mă văd cu alți ochi decât mă văd ceilalți. Înainte să iau o decizie, dacă nu sunt sigur întreb pe cineva mai experimentat decât mine și încerc sa "procesez" cat mai bine, punând în balanță toate situațiile posibile. Mereu am încercat să ajut pe oricine, din puținul meu, fără a aștepta ceva în schimb. Pur și simplu încerc să mă pun în locul persoanei respective si, imediat vine și voința de a da / de a ajuta. Vorbesc cu oricine, nu contează dacă îl cunosc de x ani, sau că are y funcții. Comunicarea este, defapt, "lipiciul" în legarea unor noi prietenii. Sunt foarte atent la ceea ce fac și nu abandonez niciodată un plan deja început.

Am 16 ani.

Numele meu este Goodluckman la fel ca si pe sa-mp,forum si panel.

Nu pot sa dau link de la panelu meu din mai multe motive ma puteti cauta:Goodluckman.

Inca nu am rank 5 in Taxi San Fiero o sa fac saptamana viitoare miercuri.

Edited by Goodluckman

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.