Jump to content

Cerere Southers Rocket - VASSAGO [RESPINS]

Vassago.Yakuza
 Share

Recommended Posts

Informații din joc:

Nick pe server: Vassago

Level: 30

Ore jucate: 1184

Vechime pe server: 2015-08-16 12:29:14

Link către profilul de panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Vassago

De ce dorești să faci parte din acest clan?: Deoarece cunosc foarte mulți jucători, este plin de membri de treaba cu cei 7 ani de acasă și Foarte activi .

Poză cu invitația: https://imgur.com/a/gycpS

Membrii pe care îi cunoști din clan: Agares, Disturbed, Four și mulți alți.

Ai mai făcut parte din Southers Rocket? De ce ai iesit?: Da am făcut parte când l-a făcut dar liderul mo dat afară din greșeală.

Sancțiuni recente: 10 minute mute pentru spam, 1/q la somațiile unui polițist dar s-a eliminat datorita punctelor premium.

Ai mai fost în alte clanuri? Care sunt acestea?: Da am mai fost în .Lord, Bk. [112]Politia.

Informatii din real-life:

Cum te numești?: Vali

Ce vârstă ai?: 16 ani.

Ce îți place să faci în timpul liber?: sa mă joc pe calculator și sa ies cu prietenii.

Descrierea personală (doar calitățile morale, fără cele fizice):

Pentru început, mă numesc Vali , am 16 ani, sunt domiciliat în oraşul Piatra Neamt din judeţul Neamt , sunt un băiat foarte serios, cu capul pe umeri cu cei 7 ani de acasă, foarte îndrăzneţ şi foarte ambiţios atunci când bine vorba de responsabilităţi.Îmi place să fiu respectuos faţă de toată lumea, colegi, prieteni, persoane apropiate şi dragi mie dar şi superioriilor şi altor persoane. Îmi place să-mi fac ce mi se spune, să muncesc în echipă fie că este vorba de viaţa reală sau cea virtuală, să nu fac favorizări, să fiu o persoană cinstită plină de viaţă şi voinţă. De asemenea nu sunt genul de persoană care să prezinte un limbaj neadecvat faţă de playeri, membrii facţiunii sau conducătorilor acesteia, îmi place să creez o stare de spirit bună, să glumesc până la limita bunului simţ. Sunt un băiat de gaşcă, mă integrez uşor într-o societate sau într-un grup de oameni, îmi place să-mi creez prieteni alături de care să mă distrez şi să am amintiri plăcute. În timpul liber, îmi place să ies cu prietenii în parc, să joc jocurile pe care le am în calculator

Din ce oraș ești?: Piatra Neamț

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.