Jump to content

Cerere - AIM - BLINDER [Acceptat]

blinder[Y]
 Share

Recommended Posts

Nume: Petrut
Varsta:Am varsta de 19 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Ma numesc Petrut, sunt din orasul Buzau, sunt o persoana prietenoasa, cu bun simt si zic eu amuzanta. Timpul liber mi-l petrec in compania prietenilor, distrandu-ne in tot felul de moduri: mergand intr-un club, sau la o terasa, practicand tot felul de jocuri printre care si fotbal si tenis de masa.

Locatia(Oras):Buzau.

Ce gen de muzica asculti?:Nu am un gen preferat ascult ce este comercial.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :BLINDER
Nivel :57
Nume folosite anterior:Nu am mai avut.
Vechime pe server: 2013-04-13 06:28:49 (3 ani si jumatate)
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da. necooperare admin, no-recoil, 3/3 warns, necooperare admin, amenintari flood.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/F0eis

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/blinder
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, in [ksi], zackone, 18th, probabil si in altele dar nu imi mai aduc aminte in care.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu.
Ce alte jocuri mai joci?:Nu prea am timp de alte jocuri, abia am timp de samp.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Ma inteleg cu toti membrii bine, chiar nu stiu sa spun cu cine ma inteleg asa bine, poate Joan18.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10/10

Experienta DM [ ()/10]: 8/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Nu mai am skype si messenger nu mai am din clasa a 7-a.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din acest clan pentru ca imi place activitatea membrilor si pentru ca este un clan respectat si renumit pe server.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Prin activitatea mea si prin renumele meu pe server, nu am eu un renume asa mare, dar macar sunt cunoscut si eu de cativa oameni.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?:Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.