Jump to content

Cerere-Aim-Magnat.X[] [Respins]

GaBi Gabitzu
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA: 

Nume: Ovidiu.
Varsta: 16 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut! Ma numesc Ovidiu si am 16 ani , sunt o persoana cu cei sapte ani de acasa , prietenoasa si ambitioasa . Cand mi se da o sarcia o duc la bun sfarsit indiferent de lucrurile care imi ies in cale. Sunt o persoana care stie sa respecte dar si sa ma fac respectat pe acest server. Imi place munca in echipa si sa imi petrec timpul liber cu prieteni la un fotbal . Acesta sunt eu si sper sa aveti o parere buna despre mine.

Locatia(Oras): Valcea.

Ce gen de muzica asculti?: hip-hop.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Magnat.X[]
Nivel :48
Nume folosite anterior:Magnat.X[]
Vechime pe server: 1 an si 3 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): nu am fost banat

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/zNVVx

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Magnat.X[]
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am nici o altercatie cu niciun membru din clan 

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am mai fost in Legion.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am mai fost in clanul AIM.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai cs 1.6
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:  Ma inteleg cel mai bine cu Skrs si cu LITOVOi

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 7/10

Experienta DM [ ()/10]: 7/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Ovi_Ovidiu28
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Vreau sa ma alatur acestuia clan pentru ca este cel mai vechi de pe blue si prin acesta ma  pot face mai cunoscut.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cu activitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da, sunt de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da, sunt de acord.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.