Jump to content

Cerere - AIM - HIGHSPEED. [Respins]

.HIGHSPEED.
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Mă numesc Marinel.

Varsta: Am vârsta de 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): 
Ma numesc Marinel si sunt din Teleorman. Sunt o fire calma, rabdatoare, uneori sensibila care nu

se da niciodata batut, indiferent de lucrul pe care trebuie sa-l indeplinesc sau obstacolul pe 
care trebuie sa-l infrang. Am o minte totusi matura pentru varsta mea, imi place sa stau în banca
mea si sa nu creez probleme. In rest pot spune ca sunt un baiat normal ca oricare alt baiat.

Locatia(Oras): Teleorman, Turnu Măgurele.

Ce gen de muzica asculti?: Orice gen de muzică, depinde de persoanele care sunt în jurul meu.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : HiGHSPEED.
Nivel : 33.
Nume folosite anterior: Nu am avut un nume anterior.
Vechime pe server: Aproximativ un an de zile.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, pentru 3/3 warns si reclamă.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/fIaVk

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/HIGHSPEED.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am. Chiar mă cunosc destul de bine cu câţiva membrii din clanul AIM.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am mai fost în [Q], ®, Ty., etc.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da, am mai fost în clanul AIM, nu am iesit eu, s-a dat wipe clanului.
Ce alte jocuri mai joci?: Mă mai joc Counter-Strike 1.6.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Mă înţeleg bine cu, Lutyx, Lipton, Harif, MaryusK, Gabriel, Deliric, Sokodov, Haki, EddyMibr, Seba, PiCi.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: 10/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype-ul meu: highspeed.dr
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Doresc să fac parte din acest clan deoarece este unul cunoscut, populat si unul cu membrii experimentati. Îmi doresc să intru în acest clan deoarece aici am prieteni, aici vreau sa-mi fac o mica 'familie'. 

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul cu activitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Da, sunt de acord.

Edited by HIGHSPEED AIM

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.