Jump to content

[ACCEPTAT]Aplicatie West - Gangsters Brandy - doua factiuni cu r5.

Vali Drondoe
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Valentin.

Ce vârsta ai?: Am varsta de 15 ani.

Ce hobby-uri ai?: Fotbalul.

Ce gen de muzică asculţi?: Orice muzica.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Sunt o persoana amabila, imi plac sporturile de a ma recrea in timpul liber, uneori citesc pentru a imi imbunatatii vocabularul. Imi place sa imi ajut prietenii la nevoie in orice situatie ( aproape orice sitoatie ). Incerc sa fiu catt mai inteligent pe zi ce trece, sa pot sa ma descurc in viata.

Informaţii SA-MP

Nickname: Brandy

Level: 42.

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Bineinteles, am avut si sanctiuni de la banuri pana la warnuri si mute. Cand eram la inceput, in 2016 cred ca am avut pentru c-bug o singura data cand voiam sa ma las de server.

Profilul de pe panel (link)http://bluepanel.bugged.ro/profile/Brandy

Poză cu invitaţiahttp://imgur.com/a/RtXow

Care este ultimul clan din care ai făcut parte?: Sr. 

De ce l-ai părăsit?: Pentru a intra intr-un clan cu potential pe server.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa fac factiuni cu r5.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Deoarece este un clan cu foarte mare potential pe acest server. Si membri sunt deosebiti.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Din singur fapt ca este civilizatie.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Nu prea cunosc, cunosc din vedere dar nu pra stau de vorba cu ei in speciaal vorbesc cu kirin13.

Ai avut tangenţe cu membrii clanului? Dacă da, cu care dintre aceştia?: Nu.

Edited by Brandy

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.