Jump to content

[RESPINS] Aplicatie - West Gangsters - DaKe. - Rank 5 FBI, Rank 5 Taxi, Rank 5 Taxi, Rank 5 S.I

iSoundZ.
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume:Curelariu Vlad

Ce vârsta ai?: Am 16 ani.

Ce hobby-uri ai?: Basket-ul si  cantatul la chitara.

Ce gen de muzică asculţi?: Ascult orice gen de muzica, cel mai des Trap.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Ma consider un baiat prietenos, curios si intelegator. Imi plac noiile experiete si nu renunt niciodata la ce mi-am propus. Sunt o fire calma cu simtul umorului  (nu ingros niciodata gluma) si  nu ma bag singur in seama. Timpul liber mi-l petrec jucandu-ma la pc, facand sport, iesind in oras cu prietenii sau cantand la chitara.

Informaţii SA-MP

Nickname: DaKe.

Level: 57.

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Am primit jail pentru dm acum mult timp si unele kick-uri pentru /d.

Profilul de pe panel (link):  http://bluepanel.bugged.ro/profile/Dake.    (S-ar putea sa va redirectioneze la un cont de lvl 8 care este banat)

Poză cu invitaţiahttp://imgur.com/a/17dYf

Care este ultimul clan din care ai făcut parte?: _007.

De ce l-ai părăsit?: Deoarece am vrut sa incerc ceva nou iar unii playeri din acel clan erau cam nesimtiti.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Pe viitor sper sa ajung co-lider.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Deoarece este unul dintre cele mai cunoscute si mai bune clanuri de pe acest server.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Deoarece membri acestui clan au un comportament exemplar iar alte detalii pentru care am aplicat se gasesc la punctul de mai sus.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Membrii cu care ma intelegeam foarte bine au plecat din acest clan insa, ii cunosc pe Kirin13 si Fanee.

Ai avut tangenţe cu membrii clanului? Dacă da, cu care dintre aceştia?: Nu am avut niciodata tangente cu membrii acestui clan.

Edited by DaKe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.