Jump to content

Propunere - Membrii intr-un PM.

LaRyKee
 Share

Recommended Posts

Nu sunt contra sugestiei tale dar nu e obligatoriu să procedezi cum ai zis tu, poți să faci un slack pentru facțiunea ta de exemplu cum există slack pentru staff la fiecare server si îl împarți pe testeri, sub-lideri și așa mai departe, eu zic că ar fi mai frumos decât pe PM.

Data viitoare folosește un font mai mic, nu cred că e necesar să pui font 48 sau cât e.

Edited by Varrios SocialDisease

Nu sunt contra propunerii tale, insa poti face un slack, fiecare factiune sa-si aiba slack-ul ei, e mult mai usor de utilizat sau doar pentru testeri / responsabili. Consider slack-ul un site de socializare mult mai ok, mult mai eficient, il poti downloada si in calculator / telefon si sa intri 2-3 minute la 3-4 ore.

Nu sunt contra propunerii tale, insa poti face un slack, fiecare factiune sa-si aiba slack-ul ei, e mult mai usor de utilizat sau doar pentru testeri / responsabili. Consider slack-ul un site de socializare mult mai ok, mult mai eficient, il poti downloada si in calculator / telefon si sa intri 2-3 minute la 3-4 ore.

Atata timp cat avem forum, reclamatiile( anumite posturi intre colegi si alte chestii ) se dau prin PM pe forum, consider ca e ok sa fac totul pe forum. Nu cred ca incurca pe nimeni ca modifica numarul maxim de persoane, e un lucru util pentru toti liderii.

@Multumesc pentru pareri.

@UP!

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.