Jump to content

[Respins]:Aplicatie - The Legends - cosminWHiTE - School Instructors LV rank 5 75 zile.

Razvann007
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: cosminWHiTE

Level: 40

Mai joaca cineva de pe IP-ul tau / intri si altora pe cont?: Nu.

Ore jucate: 1537

Poza cu invitatia: http://imgur.com/a/zm5lk 

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/CosminWhite

Sanctiuni: 1 warn pt bug abuse cu wanted, acum 5-6 luni.

Cateva realizari pe server/ forum: Doar rank 5 in prima factiune consider ca este o realizare pentru mine. 

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Doar SA:MP.

De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este un clan dorit de toata lumea, cu membrii de elita, cu capul pe umeri, de inceredere, si de ce nu sa-mi fac prieteni noi.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut parte din multe clanuri, dar cu timpul le-am parasit deoarece nu era activitate pe /c, ultimele clanuri in care am fost : [Q], [47], .sR .

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am ai facut parte din acest clan.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da, am verificat, si nu sunt.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi: aLLemanio, nila, Benachi, Smile[]. , AsL, WillJack, .StuNNer. , Energy, Bogdan, iCristiaN, GabyXXL.

Planuri de viitor pe server? Sa-mi repar FH-ul in primul rand, pe parcurs voi vedea ce voi face.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Cosmin Razvan 

Varsta reala: 17 ani.

Nationalitate: sunt roman in Romania.

Descrie-te in minim 15 cuvinte:  Sunt un baiat cumsecade, respectuos, intelegator, imi place sa fac glume, bineinteles, in limita bunului simt, imi place sa-mi fac prieteni noi mereu, sa cunosc oameni, respect pe cei care ma respecta, ma integrez foarte repede intr-un grup, imi place sa comunic cu cei din jur.

Ce gen de muzica asculti? Orice gen, inafara de rock si populara, detest rock-ul.

Ce hobbyuri ai? In timpul liber mai ies cu prieteni la un fotbal, prin oras, petreceri in aer liber.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.