Jump to content

Cerere - AIM - Des. [Acceptat]

Yo Alex
 Share

Recommended Posts

Nume: Alexandru.
Varsta: Am 15 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut ma numesc Alexandru am 15 ani si sunt din Orasul Videle. Sunt un baiat cu spirit de echipa , comunicativ , sunt activ , serios , generos , capabil , imi plac foarte mult jocurile si sai respect pe cei din jurul meu , sunt foarte ascultator , sunt o fire calma nu ma enervez repede si am cei 7 ani de acasa.

Locatia(Oras): Sunt din Videle.

Ce gen de muzica asculti?: Ascult orice gen de muzica.

Nick : Des.

Nivel : 10 ( Dar pot face Level mai mare. ).
Nume folosite anterior: Nu am.
Vechime pe server: Aproximativ 6 luni.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/ujmxo

Link cu faction history: http://bluepanel.bug...ro/profile/Des.
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu , nu am 

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da am mai fost dar nu prea mai tin minte ( Sir. , Bk. , zOr[] , [DEVIL] , .sR , etc .).

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da , am fost si am primit wipe.
Ce alte jocuri mai joci?: League of Legends si jocul preferat SA:MP.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cu  DELiRiC , Mistake , SxQuiT , Jixu , Joan18 , MaryusK , DuVaLL , deKciw , SNaKeZ , si cu multi alti.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: 5/10.

Contact skype/yahoo messenger: Skipe - alex.alex4807

De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Pentru ca este cel mai bun clan de pe servar cu membei seriosi / activi si deoarece este un clan de mafioti in care ai cu cine vorbi si colabora ca intr-o familie

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: O sa ajut clanul cu tot ce mi se cere. [Fac tot posibilul].

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da , sunt deacord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.