Jump to content

✪Gold Haarp - Aplicatii Co-Leader[OFF]

GTC.
 Share

Recommended Posts

jrTJiSL.jpg

Aici fiecare din voi poate aplica pentru functia de co-leader [ Rank 6 ].

Tip aplicatie :

Nickname :

Varsta :

Level :

Factiune :

FH :

Ore jucate :

Cate ore petreci in Samp pe zi :

De ce iti doresti aceasta functie :

Ce are de facut un Co-leader in clan :

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :

Alte precizari :

Liderul clanului Gold. Haarp va saluta si va doreste succes!

Edited by xAotw

Nickname : DavidToPoR

Varsta :16 ani.

Level :17(aproape 18)

Factiune :School Instructor SF

FH :Asta este prima mea factiune.

Ore jucate :287 de ore

Cate ore petreci in Samp pe zi :3-4 ore 

De ce iti doresti aceasta functie :Pentru a aduce mai multi playeri in acest clan si pentru a il face cunoscut.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Sa se ocupe de clan si sa recruteze.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Pentru ca detin experienta necesara.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold. Haarp recruteaza playeri activi cu level 15+ sau factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Desigur.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Nu.

Alte precizari :Multumesc pentru timpul acordat.

Nickname : [iNT]EuSebiu

Varsta : Am 16 ani.

Level : 19

Factiune : Nu am, nu joc pentru factiuni, dar daca e nevoie voi intra.

FH:-

Ore jucate :211

Cate ore petreci in Samp pe zi : Aprox. 5 ore.

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece clanul este destul de populat, si ma pot ocupa de administrarea acestuia.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Sa aibe grija de limbajul membrilor si sa ii sanctioneze cu Clan Warn/Clan uninvite. Sa recruteze si sa ajute la nelamuririle membrilor.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Nu o merit mai mult, toti avem sanse egale.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : /ad Clanul Gold Haarap (Gold.) recruteaza membrii activi si seriosi cu nivel 15+ sau factiune/ FH.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Da, de ce nu?

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Nu.

Alte precizari : Bafta! Sa fiti 100/100

Nickname : Kello

Varsta : 17 ani si 4 luni

Level : 12

Factiune : Taxi Los Santos

FH : Nu am o factiune anterioara.

Ore jucate : 93.87

Cate ore petreci in Samp pe zi : Acord 6-7 ore pe zi fara [/sleep sau afk].

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece sunt capabil pentru acesta functie, am respect fata de alti playeri si foarte multe alte chestii o sa ma vedeti pe joc.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Un co-leader are de facut recrutari, sa fie on la sedinte in caz ca leader-ul nu este on, sa acorde rank up, sa sactioneze membri care nu respecta regulile clanului si sa respecte leader-ul.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Deoarece sunt respectos, imi place functia de rank 6 in clan si imi place sa recrutezi membri activi si seriosi cu minim level 10+ sau factiune.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : Clanul Gold Haarp cu tag-ul Gold. recruteaza membri activi si seriosi, minim level x si ore x. Avem HQ si masini.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Desigur, voi baga doar membri seriosi si activi/

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Alte informatii nu am ce sa zic, comportamentul meu se va vede pe server.

Alte precizari : Multumesc pentru atentia acordata, numai bine.

Respect list: 

1. Lorents

2. RazvanBoss

2 mobs

Taxi Los Santos: 

1zQNc4J.png

Gold Haarp Power 

TOP: 1

Nickname :Alexandru_Voievod

Varsta :16 ani.

Level :22

Factiune :NG rank 3, duminica iau rank 4.

FH :Taxi LS rank 1, Paramedic Sf rank 3 si factiunea in care fac parte acum.

Ore jucate :375.

Cate ore petreci in Samp pe zi :6-7 ore.

De ce iti doresti aceasta functie :Deoarece vreau sa ajut clanul sa il ridic.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Sa bage mebrii, sa dea rank up si sa scot membrii.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Nu zic ca merit, dar inerc.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold. recruteaza membrii activi cu factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Voi incerca.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Nu am.

Alte precizari :O seara placuta.

Nickname : JokerVLD

Varsta : 18 ani

Level : 23

Factiune : School Instructors S.F

FH : 1 zi in The italian mafia si acum School Instructors

Ore jucate : 270

Cate ore petreci in Samp pe zi : 3-4 ore acuma cu liceul.

De ce iti doresti aceasta functie : Sa spunem ca doresc sa te ajut sa facem din gold clanul care era odata

Ce are de facut un Co-leader in clan : Un co-leader trebuie sa asigure o buna functionarea a clanului in lipsa lider-ului sa intervina si sa previna orice conflict

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Sunt un om serios destul de calm care poate lua decizii in orice moment.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : Clanul Gold recruteaza membri cu factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Totul este posibil

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Presupun ca ma cunosti destulde bine

Alte precizari : Iti multumesc !

Nickname :

Varsta :16

Level :12

Factiune :Las Venturas Paramedic Departament

FH :Aceasta este prima factiune, dar am functia de responsabil.

Ore jucate :143

Cate ore petreci in Samp pe zi :4-5 ore

De ce iti doresti aceasta functie :Deoarece consider ca sunt capabil si responsabil si imi doresc mult sa ajut ownerul clanului pe care il RESPECT!

Ce are de facut un Co-leader in clan :Un co-lider are mai multe lucruri de facut, incepand de la organizarea clanului pana la invitatii in clan, sa impace membrii sau cu acordul liderului sa acore cw-uri sau chiar uninvite-uri , DOAR cu acordul liderului.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Deoarece am functia de co-owner in Clanul MW, unde desi sunt 10 membrii sunt niste membrii activi care imi impun respect, deci cred ca imi fac bine treaba. Am mai fost in clanul GOLD, dar am renuntat pentru a prelua functia de colider in clanul MW.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanu Gold Haarp cu tagul Gold. recruteaza membrii minim lv.... sau cu factiune. Va asteptam sms-urile. Rugam seriozitate si activitate.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Da, desigur, dar decat 100/100 si sa fie activi 50, prefer 70 dar sa fie cu totii activi.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Cred ca am scris toate informatiile de care aveti nevoie. Va multumesc!

Alte precizari :Va multumesc pentru timpul acordat.

Nickname : sLoww.

Varsta : Cincisprezece ani.

Level : 23.

Factiune : San Fierro police Department.

FH : San Fierro Police Department (prezent, rank 2).

Ore jucate : Aproape 300 de ore jucate (mai am nevoie de încă 3 ore jucate).

Cate ore petreci in Samp pe zi : În zilele liber, în jur de cinci-șase ore pe zi, iar în zilele cu școală, două-trei ore sau mai puțin (depinde de starea pe care-o am sau de oboseală).

De ce iti doresti aceasta functie : Doresc acestă fucție, deoarece vreau să ajut la dezvoltarea clanului, să cunoscut lume nouă, să recrutez player cu un level cât de cât bun (10+ sau facțiune) cu un istoric pe această comunitatea impresionant. Mai doresc această funcție deoarece doresc să ajut liderul clanului cu tot ce pot și să pun osul la ridicarea clanului.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Un Co-lider de clan are următoarele responsabilități:

-să recruteze playeri capabili, cu cei șapte ani de acasă,

-dacă un membru are vreo problemă, să poată apela la Co-lider când Liderul Clanului nu este online,

-să ajute la creșterea și buna funcșionare a clanului din care face parte.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Cred că aș merita funcție de Co-lider în Clanul acesta, deoarece,  consider că am experiența necesară de a conduce un număr mare de jucători.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : ”Clanul .Gold recrutează player activi, minim level 10+ sau facțiune. Pentru /cinvite, contactați-mă prin /sms.”

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Categoric, orice este posibil.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Nu. Mulțumesc pentru timpul acordat în citirea acestei aplicații. Salut!

Alte precizari :

Tip aplicatie :

Nickname :Alex_D

Varsta :Am frumoasa varsta de 17 ani.

Level :12 pot face si mai mult.

Factiune :Schol instructors SF rank 2.

FH :Schol Instructors SF rank 2.

Ore jucate :291 ore jucate.

Cate ore petreci in Samp pe zi :6-7 ore pe zi.

De ce iti doresti aceasta functie :Pentru ca sunt activ si un membru cu multe zile in clan si serios.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Are de facut multe lucruri sa inpace membri care se cearta pe /c sa organizeze clanul si multe altele.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Pentru ca am zile in acest clan stiu cum decurg lucrurile si sunt activ.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanu Gold Haarp cu tagul Gold. recruteaza membrii minim lv.... sau cu factiune. Va asteptam sms-urile. Seriozitate multa.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Da la cti playry vin la mn sai bag ,da.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Multumesc pentru timpul acordat,aplicatiei mele.

Alte precizari :-

Nickname :Lewandowski9

Varsta :18 ani.

Level :21

Factiune :School Instructors SF

FH :The Russian Mafia rank 1 si rank 2 duminica 3 in School Instructors.

Ore jucate :400

Cate ore petreci in Samp pe zi :3-4 ore.

De ce iti doresti aceasta functie :Deoarece am mai avut-o si in alte clanuri si cred ca merit.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Sa ajute liderul in orice fel.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Toti suntem egali.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold Harp recruteaza tinere talente cu factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Voi incerca.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Sunt din Buzau,din punctul meu de vedere sunt respectuos..

Alte precizari :Succes.

• 2 weeks later...

Nickname :TwiX.

Varsta :Am 16 ani.

Level :Am lvl 23.

Factiune :Sunt in FBI si detin rank 5.

FH :Am un FH destul de bun.

Ore jucate :Am 462 ore.

Cate ore petreci in Samp pe zi :Petrec cam 4-5 ore pe zi.

De ce iti doresti aceasta functie :Pentru ca imi place sa recrutez membri si sa fac eventuri.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Un co-leader are rolul de a recruta membri, de a nu lasa membri sa se certe si de a fi foarte respectos cu ei.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Pentru ca am o factiune ok, am destule ore si sunt destul de activ.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold Haarp recruteaza playeri activi, minim lvl 10+sau factiune.Pentru /cinvite /sms me.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Da.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Va urez succes.

Alte precizari :Va multumesc pentru timpul acordat si sper sa iau aceasta functie.

Edited by Gold.TwiX

Nickname :SquizTM

Varsta :17 ani

Level :22

Factiune :National Guard

FH :r5 LV Paramedic

Ore jucate :442

Cate ore petreci in Samp pe zi :5 ore

De ce iti doresti aceasta functie :Deoarece imi place sa imi asum raspunderea in orice fac

Ce are de facut un Co-leader in clan :Are rolul de a recruta membrii si sa aiba grija de chatul clanului

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Deoarece sunt activ si descurcaret

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold Haarp recruteaza playeri activi, minim lvl 10+sau factiune.Pentru /cinvite /sms me.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Desigur

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Nu am

Alte precizari :Multumesc pentru timpul acordat!

Tip aplicatie :Sa vin in clan

Nickname :expectLiviu

Varsta :12

Level :3

Factiune :Nu sunt

FH :Nu am

Ore jucate :10 ore

Cate ore petreci in Samp pe zi :4-5 ore

De ce iti doresti aceasta functie :Sa fie 100/100 playerii

Ce are de facut un Co-leader in clan :Ca co lider trebuie sa le dea cinvite cine vrea cu lvl 3

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Merit ca sunt bun la suflet

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Arata smecher

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Desigur

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Nu am

Alte precizari :Nu vreau sa fie nimic schimbat doar sa fiu Co-Leader icna nu sunt membru

Nickname : iHawKe

Varsta : 19 ani.

Level :  16

Factiune : Taxi LV

FH : r2 Paramedic department 19 days si r1 SFPD 14 days.

Ore jucate : 170

Cate ore petreci in Samp pe zi : 6-7 ore.

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece vreau sa ajut aces clan sa fie cunoscut,respectat,iubit pe acest server cu membri respectuosi si cu un istoric bun pe acest server.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Sa se ocupe de recrutare, liniste, rank-up.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Sunt o fire calma, ma pot ocupa deoarece am terminat scoala si sunt mai tot timpul online.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : Clanul cu tag-ul Gold Harp recruteaza tinere talente minim level 15 cu un fh frumos si factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Da.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Multumesc pentru timpul acordat.

Alte precizari : O seara buna !

• 2 weeks later...

Nickname :Willams

Varsta :Am varsta de 16 ani

Level :23

Factiune :Taxi LS

FH :Nu am!

Ore jucate :450 de ore

Cate ore petreci in Samp pe zi :4-6 ore

De ce iti doresti aceasta functie :Pentru ca imi place foarte mult de lider.

Ce are de facut un Co-leader in clan :Sa recruteze membrii si sa faca un clan stufos si bun.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii :Toti avem aceleasi sanse, totul depinde de lider.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul Gold Harp recruteaza tinere talente care trebuie sa detina level 15 , factiune sau FH.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 :Desigur!

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului :Imi place si vreau sa imi acorde Lorent o sansa in acest clan !

Alte precizari :Multumesc pentru atentia acordata ! Astept cu nerabdare.

Nickname : iHawKe

Varsta : 19 ani.

Level :  16

Factiune : Taxi LV

FH : r2 Paramedic department 19 days si r1 SFPD 14 days.

Ore jucate : 188

Cate ore petreci in Samp pe zi : 6-7 ore.

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece vreau sa ajut aces clan sa fie cunoscut,respectat,iubit pe acest server cu membri respectuosi si cu un istoric bun pe acest server.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Sa se ocupe de recrutare, liniste, rank-up.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Sunt o fire calma, ma pot ocupa deoarece am terminat scoala si sunt mai tot timpul online.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : Clanul cu tag-ul Gold Harp recruteaza tinere talente minim level 15 cu un fh frumos si factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Da.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Multumesc pentru timpul acordat.

Alte precizari : O seara buna !

Nickname : Sucre.

Varsta : 15

Level : 19

Factiune : Civil, momentan.

FH : FBI.

Ore jucate : 202.

Cate ore petreci in Samp pe zi : Peste 5 ore.

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece doresc sa ajut acest clan sa se dezvolte.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Sa fie cu ochii pe membri sa se comporte cum trebuie.

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Deoarece cred ca pot sa ii tin in frau pe membri clanului, deoarece ma stiu cu majoritatea si sunt destul de activ pe /c.

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului : Clanul Gold Haarp cu tag-ul [Gold.] recruteaza noi membri ce au peste nivel 15 sau factiune si un minim de seriozitate si decenta in comportament.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Desigur, acesta ar fi un scop principal al meu.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Am ceva zile in clan si deja am inteles cum stau lucrurile pe aici. :) 

Alte precizari : O seara faina!

Nickname : DjStrike

Varsta : 17

Level : 20

Factiune : Am iesit ieri din SI LV (motiv: demis la cerere)

FH : Rank 5 Taxi LS  (fara FW), Rank 5 SI LV-LS (fara FW)

Ore jucate : 286 ore

Cate ore petreci in Samp pe zi : 5-6 ore iar in weekand mai mult

De ce iti doresti aceasta functie : Deoarece petrec mult timp pe server si as putea sa administrez clanul cum trebuie.

Ce are de facut un Co-leader in clan : Co-Liderul se ocupa cu administrarea in mod corect a clanului

De ce crezi ca ai merita functia mai mult decat altii : Deoarece am 47 de zile in clan si ma am bine cu toti membri acestui clan

Cum crezi ca arata un /ad de recrutare al clanului :Clanul cu tag-ul Gold Harp recruteaza tinere talente de minim level 15 cu un fh frumos sau o factiune.

Crezi ca poti face acest clan 100/100 : Desigur.

Alte informatii utile Liderului/Co-leaderului : Am acumulat 47 de zile in clanul Gold fara sa creez probleme, si cred ca as putea sa ajut clanul in continuare.

Alte precizari :Nu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.