Jump to content

Cerere AIM - SiRCH [Acceptat]

SiRCH
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Cosmin
Varsta: Am 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Sunt o persoana calma , de incredere, cu cei sapte ani de acasa., pot sa fac fata cu usurinta problemelor si sa le tratez ca atare. Prefer sa spun lucrurilor pe nume si sa evit orice fel de conflict.

Locatia(Oras): Braila.

Ce gen de muzica asculti? Manele.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : SiRCH
Nivel : Am level 31.
Nume folosite anterior: Nu am mai folosit alte nickname-uri.
Vechime pe server: Am inceput sa joc pe serverul blue.bugged.ro de pe data de 12/02/2014
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da am avut un singur ban, motiv 3/3 warns.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/F27uL

Link cu faction history:  http://bluepanel.bugged.ro/profile/SiRCH
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu am avut nicio altercatie cu nimeni din clanul AIM.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Am fost in AIM si in clanul007.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Da am fost , am iesit pe motiv wipe.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc Fifa 16.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Cel mai bine ma inteleg cu Haki.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10.

Experienta DM [ ()/10]: Nu sunt DM-ist.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: skype : dirnea.cosmin
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Imi doresc sa fac parte din acest clan deoarece este un clan bazat pe server , membrii sunt de treaba , ai ce vorbi cu ei , cunosc foarte multi dintre ei .

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul prin activitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Da , sunt de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?: Sunt de acord.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.