Jump to content

Cerere [AIM]-SEBY.BVULGARU [Acceptat]

Loading..
 Share

Recommended Posts

Nume:Dragos.
Varsta:Am varsta de 14 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Salut! Ma numesc Dragos , sunt nascut pe 09/09 in anul 2002. M-am nascut in Targu-Carbunesti , este un oras foarte frumos, este foarte vizitat si foarte admirat. Imi place sa citesc mult pentru ca e placut sa intru in alte minti decat a mea si urasc cand oamenii se mira auzind despre aceasta pasiune a mea de parca ar fi un lucru rau, cate o data imi place sa ma mai uit la filme sau seriale. Sunt o fire prietenoasa ambitioasa, sociabila, orgolioasa si uneori impulsiva. Imi apar obiectivele si nu imi este rusine sa spun direct ce gandesc sau sa ma cert cu cineva pentru ca am dreptate. Nu urasc pe nimeni. Ar fi o pierdere de timp si nici nu invidiez.Consider ca nu imi lipseste nimic. Sunt o persoana vesela mai tot timpul sunt orgolios, ambitios, vulcanic dar am o capacitate uimitoare de a-mi reveni. Imi place sa ascult muzica, imi place in special sa ascult Hip Hop iar cantaretii mei preferati sunt B.U.G. Mafia, Nimeni Altu, Bitza , Cedry2k, mai ascult si alte genuri de exemplu trapp si cantareata mea preferata este Madalina Iordache. Respectul se castiga nu se impune. Iar eu repect lumea care merita respectata. Eu cred ca respectul reprezinta atitudinea sau sentimentul de apreciere, stima și consideratie fata de o persoana, o idee sau o institutie si poate fi exprimat verbal sau prin gesturi. Intr-o comunitate asa de mare ca blue.bugged.ro trebuie sa existe ordine si disciplina intre playeri, trebuie sa fim amabili si sa nu ne comportam urat cu cei din jur

Locatia(Oras):Targu Carbunesti.

Ce gen de muzica asculti?:Toate genurile.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :SEBY.BVULGARU
Nivel :30.
Nume folosite anterior:Nu am avut alt nume.
Vechime pe server:Am o vechime de 2 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Da,am fost o singura data pentru acumulare 3/3 warns.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/zJxSj

Link cu faction history:http://bluepanel.bug...e/SEBY.BVULGARU
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da,am mai fost in clanul Dark Legends.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu.
Ce alte jocuri mai joci?:Nu mai joc alte jocuri.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cu MaryusK.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:10/10.

Experienta DM [ ()/10]:3/10.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger:Skype:dragos.scurtu2
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doresc sa fac parte din acest clan deoarece vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Prin activitatea mea si respectul meu pe acest server.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?:Da

Edited by Loading..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.