Jump to content

Cerere - [AIM] - Liviu07 [Respins]

[AIM]ElJefeNewLighT
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Razvan Florin 
Varsta: Am varsta de 16 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): 
Sunt un baiat cu spirit de echipa, comunicativ, receptiv caruia ii place sa faca lucrurile asa cum se cuvine.Sunt activ, serios, generos, capabil, glumet atunci cand este cazul, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sai respect pe cei din jurul meu, sunt foarte ascultator, sunt o fire calma nu ma enervez foarte repede, am cei 7 ani de acasa. Nu ma dau in vant dupa lucruri de nimic dar le fac cu seriozitate pe cele care necesita atentie, rabdare si docilitate. Am capabilitatea de a recunoaste cand gresesc si de ami recunoaste greseala.

Locatia(Oras): Teleorman

Ce gen de muzica asculti? Oricare

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : Liviu07
Nivel : 30
Nume folosite anterior: Nu am avut
Vechime pe server: 2 ani si ceva.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Nu imi mai aduc aminte de sanctiuni.

Poza cu invitatie: http://imgur.com/a/H2mXC

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/Liviu07
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Niciodata cu nimeni

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am fost in BAWS, .Zackone, .Sir si multe altele.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu am fost niciodata in [AIM]
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc CS:GO si League Of Legends
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Ma inteleg bine cu: deKciw, DuVaLL, DES., ALECSw0w, Joan18, MaryusK, Haki, DoomX, si multi alti.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 10/10

Experienta DM [ ()/10]: 10/10

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Yahoo: [email protected]
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: 
 Deoarece am mai fost , îmi place foarte mult atmosfera din clan , îmi place TAG-ul , îmi lipsesc foare mult limbajul "frumos"  de pe /c , şi vreau să intru deoarece am foarte mulţi prieteni aici .

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Pot ajuta clanul prin seriozitatea şi activitatea mea.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.