Jump to content

Cerere [AIM] - SmooKING[] [Respins]

Felix.Si
 Share

Recommended Posts

Nick :SmooKING[]
Nivel :33
Nume folosite anterior:Nu am avut alte nickuri.
Vechime pe server:Am jucat undeva la un an pe contul Felixx[] dar dupa mi-a fost spart emailul si furat.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu dar nici nu imi doresc sa am.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/hoJ7o

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/SmooKING[]
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu cred nu imi amintesc sa ma fii certat cu cineva din acest clan.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Chiar nu mai imi amintesc cum se numeau clanurile in care am fost. 

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu dar imi doresc sa fac parte acum.
Ce alte jocuri mai joci?:League of Legends, World of  Tanks.

Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?:Cosi[], blinder, SiRCH, Haki.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:Pot zice ca 8/10.

Experienta DM [ ()/10]:/Cred ca aproximativ 5/10 cand eram in civilianos mafia faceam si dm pe civili dar nu foarte mult dar in rest pe gabori.

Contact skype/yahoo messenger:  Skype nu il las pe forum scuzati-ma dar ar fii la indeman orcui daca este nevoie imi puteti da pm.

De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Multi prieteni sunt in acest clan si mi-lau recomandat.
Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Cred ca prin activitate si ca asi fii un membru in + in clan.
Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Desigur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.