Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - CriticalCali - School Instructors SF Rank 6 (121 Days.)

George Coffy
 Share

Recommended Posts

Nickname: Criticalcali.

Level:42.

Mai joaca cineva de pe IP-ul tau / intri si altora pe cont?: Nu, doar eu.

Ore jucate: 741

Poza cu invitatia:http://imgur.com/HYcaqJc

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/CriticalCali

Sanctiuni:Da, DM dar de foarte mult timp.

Cateva realizari pe server/ forum: As putea sa ma mandresc cu rank 6 care l-am avut, dar pe primul loc sunt prietenii.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Nu mai joc nimic, joc doar SA:MP.

De ce vrei sa intri in clan:Deoarce este un clan foarte respectar, cu membrii de nota 10, cu cei 7 ani de acasa care stiu sa se comporte cu orcine. Plus ca in acest clan se vorbeste frumos ( nu se vorbesc cuvinte vulgare) Nu se face DM intre membrii ca la orce alt clan de pe server. In mare parte este un clan unic pe server.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut parte din clanul _007 si din .sR.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?Nu, nu am mai facut parte, dar mi-as dori sa fac.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'?Da si nu sunt.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Deocamndata ma inteleg decat cu Zke.Monks, dar daca voi fi accepttt de catre membri in clan sunt sigur ca ma voi intelege cu toate lumea.

Planuri de viitor pe server? Momentan imi doresc sa imi fac cati mai multi prieten, pe parcurs o sa mai mai gandes ce voi face.

Prenume: George.

Varsta reala: Am varsta de 16 ani.

Nationalitate: Romana.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Sunt un baiat cu capul pe umeri, stiu ce vreau de la acest joc, imi place sa imi fac prieteni cat mai mult si sa fac mereu lucruri noi.

Ce gen de muzica asculti? Orce fel de muzica.

Ce hobbyuri ai? imi place sa ies cu prietenii si fotbalul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.