Jump to content

Aplicaţie - West Gangsters - []RaDuCu - O factiune cu rank 5. [RESPINS]

RaducuCR7
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume:Radu.

Ce vârsta ai?:14 ani.

Ce hobby-uri ai?:Fotbal.

Ce gen de muzică asculţi?:Manele si altele.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte:Ma numesc Radu, sunt un baiat glumet, imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni. Imi plac foarte mult jocurile, imi place sa respect persoanele care merita asta, dar si sa primesc respect din partea celor din jurul meu, sunt o fire serioasa atunci cand trebuie. Sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale, eu ma consider si o persoana foarte norocoasa din diferite motive, imi plac foarte mult persoanele glumete, cu simtul umorului .Pe final as vrea sa spun ca am o memorie "Anormala", deoarece tin minte lucruri mai putin interesante, lucruri pe care mi le-as putea aminti si peste 10 ani.

Informaţii SA-MP

Nickname:[]RaDuCu.

Level:18.

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc):Nu am avut sanctiuni.

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/[]RaDuCu

Poză cu invitaţia:http://i.imgur.com/6AxkyoY.jpg

Care este ultimul clan din care ai făcut parte?:Ultimul clan din care am facut parte a fost .sR.

De ce l-ai părăsit?:Nu am dat eu /qc ce ma dat afara co-liderul nustiu motivul.

Ce planuri de viitor ai pe server?:Sa intru intr-un clan si sa ajung lider sau admin.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?:Pentru ca acest clan, are membri de rank inalt, fara incepatori si pentru faptul ca este un clan foarte serios si resectat.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Pentru ca acest clan, este un clan foarte cunoscut, cautat dar si foarte activ si serios, cu membri foarte bine crescuti. Dar cel mai mult la acest clan, imi palce ca este un colectiv in care te poti incadra usor daca esti o persoana prietenoasa.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?:Coso, YolloDan cu Daeso cat de cat.

Ai avut tangenţe cu membrii clanului? Dacă da, cu care dintre aceştia?:Nu.

SXaBNj7.png

1. Nu ai ce căuta în acest clan, nu știi să scrii, nu avem ce face cu analfabeții. Uite de ce îți spun acest lucru '' De ce l-ai părăsit?:Nu am dat eu /qc ce ma dat afara co-liderul nustiu motivul.''.

2. Vrei să intrii în acest clan doar pentru a primi o funcție, îmi pare rău, dar nu ai ce căuta aici. De ce spun acest lucru? Simplu, ''  Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa intru intr-un clan si sa ajung lider sau admin.''. 

3. Faction History-ul tău este varză, nu avem nevoie de membrii care dau quitclan peste 4 zile că așa vor ei, în continuare îți voi prezenta niște lucruri din Faction History-ul tău care sunt extrem de urâte:

[]RaDuCu left faction San Fierro Police Department (rank 1) after 4 days using /quitgroup, WITH 60 FP.

[]RaDuCu was uninvited by Mike from faction Taxi SF (rank 2) after 14 days, without FP. Reason: Cerere de demisie.

[]RaDuCu was uninvited by Satir from faction News Reporters (rank 2) after 21 days, without FP. Reason: Cerere de demisie.

[]RaDuCu was uninvited by LevelOne from faction School Instructors SF (rank 2) after 26 days, without FP. Reason: Demisie.

Nu-mi plac oamenii care ies repede din facțiuni, am ieșit și eu de două ori la rank 2, dar nu să fac asta mereu.

4. Ai extrem de puține ore jucate, nu avem nevoie de așa ceva.

Motivele pot continua, dar nu are sens să scriu mult, îmi pare rău, dar nu ești pregătit să intrii în acest clan.

(!) Nu am nimic cu tine, dar în acest clan avem nevoie de oameni serioși, nu de oameni care intră doar pentru a obține o funcție și uită de unde pleacă. Succes data viitoare!

SXaBNj7.png

1. Nu ai ce căuta în acest clan, nu știi să scrii, nu avem ce face cu analfabeții. Uite de ce îți spun acest lucru '' De ce l-ai părăsit?:Nu am dat eu /qc ce ma dat afara co-liderul nustiu motivul.''.

2. Vrei să intrii în acest clan doar pentru a primi o funcție, îmi pare rău, dar nu ai ce căuta aici. De ce spun acest lucru? Simplu, ''  Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa intru intr-un clan si sa ajung lider sau admin.''. 

3. Faction History-ul tău este varză, nu avem nevoie de membrii care dau quitclan peste 4 zile că așa vor ei, în continuare îți voi prezenta niște lucruri din Faction History-ul tău care sunt extrem de urâte:

[]RaDuCu left faction San Fierro Police Department (rank 1) after 4 days using /quitgroup, WITH 60 FP.

[]RaDuCu was uninvited by Mike from faction Taxi SF (rank 2) after 14 days, without FP. Reason: Cerere de demisie.

[]RaDuCu was uninvited by Satir from faction News Reporters (rank 2) after 21 days, without FP. Reason: Cerere de demisie.

[]RaDuCu was uninvited by LevelOne from faction School Instructors SF (rank 2) after 26 days, without FP. Reason: Demisie.

Nu-mi plac oamenii care ies repede din facțiuni, am ieșit și eu de două ori la rank 2, dar nu să fac asta mereu.

4. Ai extrem de puține ore jucate, nu avem nevoie de așa ceva.

Motivele pot continua, dar nu are sens să scriu mult, îmi pare rău, dar nu ești pregătit să intrii în acest clan.

(!) Nu am nimic cu tine, dar în acest clan avem nevoie de oameni serioși, nu de oameni care intră doar pentru a obține o funcție și uită de unde pleacă. Succes data viitoare!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.