Jump to content

[ACCEPTAT] Aplicatie - West Gangsters - Mallboro - Taxi LV (R5 + Tester), 1236 ore jucate.

Mallboro
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Theo

Ce vârsta ai?: Am 15 ani.

Ce hobby-uri ai?: Gaming-ul.

Ce gen de muzică asculţi?: Orice in afara de manele si populara.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte:Sunt o fire amabila, rabdatoare, prietenoasa, respectuoasa. Imi place foarte mult sa fac lucruri noi, sa intalnesc oameni noi, sa imi fac prieteni, pun suflet in mai toate lucrurile pe care le fac, stiu foarte bine ce vreau de la viata. Pot spune ca sunt un om hotarat.

Informaţii SA-MP

Nickname: Mallboro

Level: 35

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Am un Warn ( A fost un prieten la mine, si a inceput sa injure dupa contul meu, nu cred ca, conteaza daca am spus asta).

Profilul de pe panel (link)http://bluepanel.bugged.ro/profile/Mallboro

Poză cu invitaţiahttp://imgur.com/a/xfoOZ

Care este ultimul clan din care ai făcut parte?: Eagles.

De ce l-ai părăsit?: Deoarece mai toata lumea iesise din el.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa ajung o persoana cunoscuta si sa imi fac prieteni noi.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Deoarece imi doresc sa intru de mult in acest clan, dar nu am avut posibilitatea.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Deoarece are un renume pe server, si niste membrii ok.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Momentan, cu nimeni, dar sunt sigur ca ma voi intelege de minune cu ceilalti.

Ai avut tangenţe cu membrii clanului? Dacă da, cu care dintre aceştia?: Nu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.