Jump to content

Cerere - AIM - Diaz [Respins]

CoBaLT
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Bujoreanu Tony
Varsta:15
Autodescriere (~ 30 cuvinte):
Numele meu este Tony, sunt nascut pe data de 20.10.1999, am minunata varsta de 15 ani si sunt din orasul Galati. Pot spune ca sunt pasionat de masini si ca astept cu nerabdare varsta de 18 ani pentru a da de permis. Sunt o fire calma, care nu tolereaza nesimtirea si lipsa de respect si care incearca, pe cat posibil, sa nu dezamageasca persoanele din jurul ei.Nu ma enervez repede ascult orice problema. Am invatat de-a lungul timpului sa nu actionez cand sunt nervos sau suparat, asa ca de fiecare data gandesc inainte sa actionez si pot fi considerat chiar perfectionist, nu-mi place sa gresesc in ceea ce fac si imi place sa fiu apreciat atunci cand fac ceva bun, asa cum prefera toti.

Locatia(Oras):Galati

Ce gen de muzica asculti?:Toate genurile.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :Diaz
Nivel :35
Nume folosite anterior:WKN_Diaz
Vechime pe server:Cam 3 ani.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu, pe red a avut cineva numele meu ''DIAZ'' si a luat ban pentru cheats.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/NaLJ0

Link cu faction history:http://bluepanel.bugged.ro/profile/Diaz
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !):Nu, nici nu cred ca o sa am.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Da, in Zackone, Saint, BvB si multe altele.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost.
Ce alte jocuri mai joci?:Counter Strike Global Offensive, American Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2, Mount and Blade, Fifa si multe altele.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM:? Cu TRUEKOV, Deso(nu stiu daca mai este AIM) si multi altii.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9/10

Experienta DM [ ()/10]:3/10 nu sunt o fire care face DM, chiar daca sunt plin de nervi actionez calm si cu ratiune.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: tony.tonnys
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Pentru ca am multi prieteni si pentru ca ma voi simti ca acasa in el.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Chiar nu stiu, sper sa pot sa-l ajut intr-o buna zi fara a ezita.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da, sunt de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server?Da.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.