Jump to content

West Gangsters - Întrebări şi răspunsuri

Coso-
 Share

Recommended Posts

2pqNDJM.png

Având în vedere că aproape în fiecare zi eram contactat de unii jucători care doresc să facă parte din acest clan, am decis să deschid un topic pentru a le răspunde la întrebările acestora.

Întrebare: Cum pot face parte din clanul West Gangsters?

Răspuns:

• În primul rând, trebuie să ai minim o realizare pe server (Admin, Helper, Lider, sub-lider la o facţiune minim 20 de zile, rank 5 / 100 de zile + într-o facţiune, etc, mai multe detalii puteţi găsi în topicul cu regulamentul clanului).
  • În al doilea rând, aveţi nevoie de o invitaţie, obţinută de la lider sau de la un sub-lider al clanului, mai apoi, după ce aţi obţinut invitaţia puteţi aplica la clan, urmând ca membrii clanului să voteze la aplicaţia ta.

Întrebare: Dacă am fost respins, când mai pot aplica iar?

Răspuns: Dacă din păcate ai fost respins, poţi aplica din nou peste 5 zile cu o nouă invitaţie.

Întrebare: Dacă am sancţiuni recente, am şanse să fiu acceptat în clan?

Răspuns: Ne place să avem membri cu un trecut destul de curat, dacă ai făcut DM, ai primit warn pentru limbaj, ban pentru abuz ş.a.m.d, şansele să fii acceptat sunt slabe.

Întrebare: În cazul în care am în Faction History ca motiv de uninvite dintr-o facţiune 'abuz de funcţie', care sunt şansele să fiu acceptat în clan?

Răspuns: În acest caz, şansele să fii acceptat în clan sunt egale cu 0.

Întrebare: Dacă mă aflu pe blacklist-ul clanului, ce pot face pentru a fi scos?

Răspuns: De cele mai multe ori, cei care se află pe blacklist-ul clanului au fost adăugaţi dintr-un motiv întemeiat, şansele să fii scos din acea listă sunt slabe.

Întrebare: Cât timp este valabilă invitaţia primită de la lider sau de la un sub lider?

Răspuns: Invitaţia primită pentru a aplica la clan este valabilă 24 de ore, recomandat ar fi ca aplicaţia să fie creeată în maxim 3 - 4 ore de la primirea acesteia.

Întrebare: Dacă am sancţiuni mai vechi de două / trei luni, am şanse să fiu acceptat în clan?

Răspuns: Da, dacă te-ai redresat din punct de vedere al comportamentului şi nu ai mai primit sancţiuni ca cele din trecut, ai şanse să fii acceptat în clan.

Întrebare: Care este nivelul necesar pentru a intra în clan?

Răspuns: Nu există un nivel necesar, atâta timp cât ai o realizare notabilă pe server, nu mai contează nivelul.

Întrebare: Cum pot face o aplicatie in clan?

Răspuns: Trebuie sa deschizi un nou topic ("Start new topic') si sa aplici dupa 'Modelul de aplicatie' de aici.

Edited by .Dragos
update
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.