Jump to content

[PACK]Moduri folosite de L4z4r si pentru pc-uri slabe

lazar132
 Share

Recommended Posts

6 moduri = modpack =))))))))))))))

6 moduri = modpack =))))))))))))))

Sunteti bolnavi tare a? sunt 14 moduri + toate programele de instalat modurile [spark/txdwork/aiciimg/imgtool] + samp 0.3.7, cleo. Nu mai dati comentarii aiurea anonimilor..

gg

Frumoase.

gg

Multumesc

Medicu familiei =))))))))))))))))))))) misto moduri, aipa.

aipa fratiku

+1 pentru ca esti cu mine in factiune.

Mersi, te pup patroane.

Bai baiatule, tu nu vezi ca ai o fata de taran obosit?

Dai drumu bai sofer de la postarea mea ca daca iti dau un pumn iti inghiti plamanii esti nebun la cap ? Pai ti-ai da ficatii sa arati ca mine nebunule. Dai drumu de la post, deja esti prea... nu am cuvinte. Nu mai posta aici vikingule ca postezi degeaba.

Bai baiatule, tu nu vezi ca ai o fata de taran obosit?

bai majordom, de ce nu ai facut patu azi dimineata???????? pai tu vrei sa iti scad din salariu ala pe care nu il ai, vezi maine dimineata la ora 7:30 sa fii in fata portii cu taxiu si cu uniforma pe care ti am dat-o sa ti pui si manusile in mana si sa vii sa ma duci la scoala da?????? bn aipa si nu mai da reply-uri aici tu si cu adryan zis si andreeaclaudia ca nu mai exista dume pentru voi, haide faceti schimburile :*

• Upvote 1

bai majordom, de ce nu ai facut patu azi dimineata???????? pai tu vrei sa iti scad din salariu ala pe care nu il ai, vezi maine dimineata la ora 7:30 sa fii in fata portii cu taxiu si cu uniforma pe care ti am dat-o sa ti pui si manusile in mana si sa vii sa ma duci la scoala da?????? bn aipa si nu mai da reply-uri aici tu si cu adryan zis si andreeaclaudia ca nu mai exista dume pentru voi, haide faceti schimburile :*

cand imi umfli rotile alea de la masina?

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.