Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - LuX69[] - Rank 5 School Instructors SF, Rank 5-FBI.,rank 5-Paramedic Departament

Tudy97
 Share

Recommended Posts

Informatii legate de SA:MP:

Nickname: LuX69[]

Level:30

Mai joaca cineva de pe IP-ul tau / intri si altora pe cont?:Nu.

Ore jucate:1006

Poza cu invitatia:  http://imgur.com/a/PzhWl

Profilul de pe panel (link):http://bluepanel.bugged.ro/profile/LuX69[]

Sanctiuni:Nu am sanctiuni recente.

Cateva realizari pe server/ forum:Realizarile mele pe joc sunt: Rank 5 SI.SF , Rank 5 FBI , Rank 5 Paramedic Departament .

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP:Nu mai joc alte jocuri.

De ce vrei sa intri in clan:Doresc sa intru in acest clan, The Legends deoarece este unul dintre cele mai renumite pe acest server, cu niste membrii excelenti, o familie unita cu alte cuvinte.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea?:Am mai facut parte din urmatoarele clanuri:AnyTime (a) , West Gangsters si alte clanuri.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara?:Nu, nu am mai facut parte din acest clan.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'?:Desigur, nu ma aflu pe Blacklist-ul clanului.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:AllynT. Kilur,Tek69 ,Allyn .

Planuri de viitor pe server?:Sa imi fac un FH de top si sa ajung lider.

Informatii legate de viata reala:

Prenume:Vladut

Varsta reala:Am 16 ani.

Nationalitate:Roman

Descrie-te in minim 15 cuvinte:Sunt un baiat de treaba, cu simtul umorului dar si serios cand este cazul. Imi place sa imi petrec timpul alaturi de prieteni atat pe samp, cat si in viata reala. Mereu mi-au placut provocarile si nu am refuzat niciodata sa incerc vreuna. Sunt o persoana cu un devotament extraordinar, cei ce ma cunosc stiu acest lucru. Nu judec o carte dupa coperta si cel mai important lucru este ca ma integrez repede in orice grup.

Ce gen de muzica asculti?:Ascult urmatoarele genuri: Trap, Hip-Hop, Rap.

Ce hobbyuri ai?:Fotbalul.

Edited by LuX69

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.