Jump to content

Aplicatie - West Gangsters - Fechita - rank 5 în News Reporters [ACCEPTAT]

Eduard Fechita
 Share

Recommended Posts

Informaţii din viaţa reală

Nume: Fechita Eduard.

Ce vârsta ai?: Am frumoasa varsta de 17 ani.

Ce hobby-uri ai?: Practic motociclismul.

Ce gen de muzică asculţi?: Rock.

Descrie-te în minim 25 de cuvinte: Doresc sa incep prin a spune ca sunt un baiat de treaba, descurcaret, imi plac mult provocarile si lucrurile noi, sunt foarte ambitios, daca-mi propun ceva fac tot posibilul sa-mi ating telul, imi place mult sa cunosc oameni, sa socializez cu ei, sa-i ajut la nevoie, sunt un tip inteligent si foarte calculat, iubesc sa lucrez in echipa. Nu-mi place sa fiu printre cei din urma, intotdeauna mi-a placut sa fiu printre primii. Restul va las pe voi sa ma cunoasteti.

Informaţii SA-MP

Nickname: Fechita

Level: 26.

Sancţiuni avute (ban-uri, jail-uri, mute etc): Nu am avut sanctiuni dintr-astea in ultima buna periaoda de timp, am avut acum 6-7 luni cand eram mai 'nub'.

Profilul de pe panel (link)http://bluepanel.bugged.ro/profile/Fechita

Poză cu invitaţiahttp://imgur.com/a/ImSkK

Care este ultimul clan din care ai făcut parte?: Dark Legends.

De ce l-ai părăsit?: Nu-mi prea placea atmosfera din acel clan, nu ma simteam in largul meu.

Ce planuri de viitor ai pe server?: Sa-mi construiesc un Faction History cat mai bun si cat mai 'curat' si sa ajut server-ul cu ce si cat pot.

De ce ai decis să aplici în acest clan şi nu în alt clan?: Deoarece este un clan de elita si oricine-si doreste sa faca parte dintr-un asemenea clan.

De ce vrei să faci parte din acest clan?: Deoarece sunt niste membri superbi in el cu care m-as intelege de minune, zic eu.

Cu care dintre membrii te înţelegi foarte bine?: Nu am apucat sa cunosc niciun membru personal, dar toti mi se par ok.

Ai avut tangenţe cu membrii clanului? Dacă da, cu care dintre aceştia?: Nu am avut tangente.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.