Jump to content

[Respins] Aplicatie The Legends - DaKe. - Rank 5 Taxi, Rank 5 Taxi, Rank 5 FBI, Rank 5 S.I.

iSoundZ.
 Share

Recommended Posts

Nickname:DaKe.

Level: 57

Mai joaca cineva de pe IP-ul tau / intri si altora pe cont?:Nu, nu mai joaca nimeni.

Ore jucate:1683

Poza cu invitatia: http://imgur.com/a/N2Mgr

Profilul de pe panel (link): http://bluepanel.bugged.ro/profile/Dake.      [ S-ar putea sa va redirectioneze la un cont de level 8 banat ]

Sanctiuni: Cea mai grava sanctiune pe care am primit-o a fost dm acum mult tip in rest mai am cateva kick-uri pentru [/d] si desync.

Cateva realizari pe server/ forum: Nu consider ca am realizari prea mari. Poate doar o parte din fh si prietenii pe care mi i-am facut.

Ce jocuri mai joci pe langa SA:MP: Pe langa SA:MP mai joc CS:GO si Metin2.

De ce vrei sa intri in clan: Deoarece este unul dintre cele mai bune si respectate clanuri de pe acest server, iar membrii acestuia au un comportament exemplar.

Ai mai facut parte dintr-un Clan? Daca da, care sunt acestea? Am mai facut parte din [AIM] si  _007.

Ai mai facut parte din clanul The Legends? Daca da, de ce ai iesit/fost dat afara? Nu am mai fost in acest clan niciodata.

Ai verificat daca esti pe Blacklist-ul clanului 'The Legends'? Da.

Enumera cativa membri ai clanului cu care te intelgi:Membri cu care ma intelegeam nu mai fac parte din acest clan dar pot spune ca ii cunosc cat de cat pe Venomm si Drunk.

Planuri de viitor pe server? Nu stiu ce-mi rezerva viitorul. Daca voi reusi, sper sa ajung rank 6 intr-o factiune.

Informatii legate de viata reala:

Prenume: Vlad.

Varsta reala:Am 16 ani.

Nationalitate: Roman.

Descrie-te in minim 15 cuvinte: Ma consider o fire prietenoasa, calma si intelegatoare. Imi place sa lucrez in echipa si sa invat lucruri noi. Am simtul umorului ( nu ingros gluma ) si cei 7 ani de acasa. Nu ma bag singur in seama si nu imi place sa fac scandal. Imi place foarte mult sa stau cu oamenii de la care am ce invata. Timpul liber mi-l petrec jucandu-ma la calculator, facand sport, cantand la chitara sau iesind in oras cu prietenii.

Ce gen de muzica asculti? Nu am un gen de muzica preferat insa, cel mai des ascult Trap.

Ce hobbyuri ai? Imi place sa joc Basket si sa cant la chitara.

Edited by DaKe.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.