Jump to content

Cerere - AIM - SiCHER [Acceptat]

SiCHER.Si
 Share

Recommended Posts

MODEL DE APLICATIE:

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume: Stefan Armando.
Varsta: Am varsta de 17 ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte): Salut. Ma numesc Ghoerghe Stefan Armando,  am varsta de 17 ani si sunt din orasul Bucuresti.  Sunt o persoana, calma, respectuoasa si cu ce-i 7 ani de acasa. Sunt genul acela, care risca sa se bage intr-o problema pentru prietenul lui, apreciez foarte mult oamenii, care stiu sa aprecieze, sunt o persoana, cu simtul umorului foarte dezvoltat. Imi place sa ies cu tovarasii noaptea si sa ma distrez., nu-mi plac oamenii fitosi, mincinosi. 

Locatia(Oras): Bucuresti.

Ce gen de muzica asculti? De toate in afara de Rock.

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick : SiCHER
Nivel : 32.
Nume folosite anterior: Nu am.
Vechime pe server: Joc pe acest server de pe data de: 11/28/2013.

Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele): Da, am fost banat o singura data pentru inselatorie, dar aceasta sanctiune am primit-o acum foarte mult timp.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/1VlOT

Link cu faction history: http://bluepanel.bugged.ro/profile/SiCHER
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu, nu am avut absolut nici-o altercatie cu vre un membru AIM.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care): Da, am mai facut parte din clanul, Dark Legends, West Gangers si For Life.

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?): Nu, nu am mai fost in clanul AIM.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc Dota din cand in cand, dar jocul meu favorit va ramane SA:MP-ul.
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: BLINDER, Justinlaw, DELiRIC, Joan18.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]: 9/10, aproape cunosc tot ce tine de acest joc.

Experienta DM [ ()/10]: 3/10,  mai faceam si eu inainte din cand in cand DM, dar acum nu o sa se mai intample, mi-a venit mintea la cap.

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Facebook: Armando Stefan.
De ce iti doresti sa faci parte din clan?: Deoarece aici ma inteleg cu o mare parte din membrii AIM si este un clan foarte, foarte organizat si foarte bine organizat.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?: Cu tot ce pot.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?: Desigur.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Normal.

Edited by SiCHER

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.