Jump to content

Cerere - AIM - IHateLemon [Respins]

IHateLemon
 Share

Recommended Posts

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

Nume:Denis
Varsta:15 Ani.
Autodescriere (~ 30 cuvinte):Numele meu este Denis Ionut. SUnt din Jud. Maramures localitatea Baia-Mare, sunt o fire foarte prietenoasa cu care poti petrece timpul mereu zambind sau gluming. Imi place sa calatoresc prin orase/tari. Sunt un baiat simplu am 15 ani.

Locatia(Oras):Baia-Mare

Ce gen de muzica asculti? House/Trap

STATISTICI ONLINE:

San Andreas - Multiplayer:

Nick :IHateLemon
Nivel :25
Nume folosite anterior:Nu am avut.
Vechime pe server:1 an si ceva.
Ai avut vreodata ban? (Daca da, spune si motivele):Nu, nu am avut.

Poza cu invitatie:http://imgur.com/a/K12ZN

Link cu faction history:Sunt doar in SF Paramedic link panel : http://bluepanel.bugged.ro/profile/IHateLemon
Ai vreo altercatie sau ai avut cu un actual membru AIM?(Daca da specifica ce s-a intamplat, minciunile se sanctioneaza cu uninvite !): Nu.

Ai mai fost in alte clanrui?(Daca da, specifica in care):Sir, [112].

Ai mai fost in clanul AIM?(Daca da, de ce ai iesit/ fost dat afara?):Nu, nu am mai fost in acest clan.
Ce alte jocuri mai joci?:Gta 5, Cs go
Cu cine te intelegi cel mai bine din AIM?: Deocamdata cu nimeni... Dar sper sa imi fac cati mai multi prieteni.

Experienta SA-MP [ () / 10 ]:9/10

Experienta DM [ ()/10]:8/10 - dm cop

CONTACT/ETC.:

Contact skype/yahoo messenger: Skype : denis1238356
De ce iti doresti sa faci parte din clan?:Doarece este unul dintre cele mai populare clanuri si pentru a imi face prieteni noi.

Cum consideri ca poti ajuta clanul?:Eu consider ca pot ajuta clanul prin: Faptele mele bune.

Esti de acord sa adaugi tagul AIM alaturi de nickname-ul folosit pe forum?:Da, sunt 100% de acord.
Esti de acord sa adaugi tagul [AIM] in joc pe server? Da, sunt de acord!

Edited by IHateLemon

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.