Jump to content
Serverul este online!

Vand Car Rent Ls

Emy98
 Share

Recommended Posts

Nick pe server: eMy666

Level: 20+

Preţ: $650.000.000 ultimul pret, poate usor negociabil ! ( Pret Nou ! )

Alte detalii: Rog seriozitate, avand in vedere ca toti care au job Fisher Man folosesc masini de la Car Rent Ls pentru a nu face km la masinile personale, bizz-ul produce intre 1.3 si 2kk zilnic ( Momentan am dovada pe 24h ca a facut 1.3kk, o sa mai fac si maine un ss/video cu cat va avea in /bbalance )

Dovada cu cat a facut in ultimele 24h ( Ieri am scos tot si erau $0 in bizz , iar azi am dat /bbalance, daca doriti pun si filmarile ) : http://minus.com/mbtcgwYWe2BNKs

Dovada ( video ) cand am scos toti banii din bizz - 

Dovada ( video ) cu cat mi-a facut in 24h de cand am scos toti banii  din bizz ( 1.3kk+ ) - 

Dovada ( video ) cu cat mi-a facut in 48h de cand am scos toti banii din bizz ( 2.9kk = 1.3kk+ din prima zii + 1.5kk+ din a 2-a zii )  -  

Daca cineva face o oferta, sa dea un @ , nu cred ca stau sa raspund la toate ofertele inutile.

@ acum 2-3 saptamani facea banii astea zilnic ?! Nu. Liber, poti sa te duci sa iti cumperi un burger.

@ de la hotring racer pana la 750kk e ceva diferenta, am spus rog seriozitate, poti sa oferi si 1kkk si tie tot nu iti dau bizz ca nu stii ce aia seriozitate.

@@Sorin am dat 350kk pe el, puteam sa dau si 1kk, nu asta conteaza, conteaza cat face si pretul cu cat vreau sa il dau, numai faceti oferte inutile ca le faceti degeaba

@@sun5hine Crezi ca stau sa ma rog de cineva sa ia masini de la car rent ca sa fac bani ?! Uite-te sa vezi care folosesc masinile de la rent, la a 2-a filmare se si vede cum 2 au venit si au luat cate o masina de la rent, dar probabil spui ca am vorbit cu ei sa ia masinile in timp ce filmez eu nu ?!

Edited by Emy666

acum 3 saptamani l-am dat pe 170kk, extrem de mare pretul tau

Nu te contrazic, nu stiu daca e asa sau nu, dar puteai sa il dai si pe 50kk, atunci facea banii pe care ii face acum .. ? nu cred.. toti care fac fish folosesc masini de la car rent, si folosesc destul de multi

@ oferta mea este de Infernus + Bullet - ambele hidden 211 si 3600km + Un Buffalo cu 1400km fara hidden .... Daca esti interesat astept @ . Succes .

Nu mersi

Mai pun un buffalo cu 1400km

Nu mersi

Era 200kk si acuma cat? Doamne fereste!

Altceva nu ai ce face decat sa te bagi aiurea ?! Nu iti convine pretul, nu comenta, iti poti lua un bizz care sa faca 250k si sa stai linistit

Nick: StormShad0w

Level: 25

Oferta: Maverick cu 310km +100kk

Alte detalii: @

Nu mersi

@ , poti da un warn celor care au postat aiurea ?! :-? Sa se evite pe viitor post-urile inutile

Edited by Emy666

Nick:sm1l3y

Level:22

Oferta:Emy daca vrei Infernus + Bullet ambele hidden 211si 3600km + bugfalo no hidden si 1400km + 3kk , astept un @ am facut o oferta buna zic eu .

Edited by WAZZUP

esti nebun sincer ..  650kk ? sigur??: :))

@ aici stiu ca se posteaza doar daca ai o oferta, in caz contrar primesti warn pe forum . Deci, ii oferi un wran up ?!

DonDenis u cum ceri 500kk+ pe amaratul ala de binco de langa carrent?

Lasa-i sa sufere, eu am pus dovada cu cat face, mi-a facut 1.5kk , am crezut ca imi face asa dar se pare ca 1.2kk - 1.3kk e suma medie pe care o face.

Hai sa-ti spun ceva amaratul ala de Binco chiar face 1kk-1.5kk pe zi media este 1.3kk dar chiar face si cer 500kk+ pe el .. dar asta nu face nici 500k

si daca o sa primesc warn nu e nimic pentru ca am dat comm la o postare in care un player cumpara un bizz cu 200kk si peste 1 saptamana vrea sa`l vanda cu 650kk+

Edited by DDenis

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.