Jump to content
Serverul este online!

Stoca

Roby06

Recommended Posts

Nick-ul tau: Class , Satanistul-banat
Level-ul detinut: 11
Nick-ul celui reclamat: Stoca500
O descriere a situatiei: Eram la event(Simon spune).. mai ramasesem cativa.. si stoca500 a zis SIMIONA.. nu il omora pe Andreew si lam omorat eu ca facuse. Stoca500 la chemat iar ca cica lam omorat degeaba.Nu am dovezi cu asta dar am martori! La chemat iar..iar el a zis Simon zice.. iar eu am facut.. Pe mine nu ma mai chemat iar.. Pe el de ce la chemat iar?! Vreau dreptate .. Era un premiu de 3kk! puteam castiga ca mai eram 3 cu mine !
Dovezi (poze, video, etc.):http://www.image-share.com/ipng-2231-128.html
                                         http://www.image-share.com/ipng-2231-129.html

Eventul a fost de tot rasul.

Am fost si eu de fata si stiu despre ce vorbesc.

Nu a fost organizare.

Eu unul i-am cerut voie lui Stoca sa-mi iau heal, ca ma impuscase cineva, si el mi-a dat voie. (si au mai venit cativa playeri cu mine, din acelasi motiv)

Dar cand m-am intors cu viata full, ce sa vezi ? Gardianii trag in mine, poate chiar si Stoca, nu stiu sigur. L-am vazut pe F@cker (sau cum are nickul) tragand in mine, pe ceilalti nu sunt sigur.

Oricum, m-au omorat.

Asa ca am dat un rob si am ajuns in jail, unde era si Stoca, care se plangea ca nu si-a terminat eventul, din cauza unui cop AllStar. (acesta din urma cred ca l-a arestat)

Si ajungem iar la dezorganizare.  ;)

Nu mai faceti, oameni buni, eventuri daca nu stiti "cu ce se mananca".

Logic ca  a fost de tot rasul ca cine era omorat venea inapoi si ne omora ce vroiai sai fac eu ?

Eu am spus: mai intai de toate organizare.

Ai dreptate, reclamatia nu este corect facuta.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.