Jump to content

[Respins] Aplicatie - SkageN.v3 - Reborn of Angels

George Gtp
 Share

Recommended Posts

Nume: George.
 Varsta (reala):  20 de ani.

Sex (M/F): M.
 Tara de provenienta: Romania.
 Orasul in care locuiesti:Galati.

Care sunt hobby-urile tale?: Fotbalul si innotul.

Ce muzica preferi sa asculti? Orice inafara de populara.

Esti la scoala/liceu?: Facultate.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Amuzant, dement, nesuferit.

Nickname: SkageN.v2

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Ma numesc George, am varsta de 20 de ani, sunt un baiat serios, muncitor, cu cei 7 ani de acasa, creativ cooperativ si cu simtul de echipa bine dezvoltat.
 Link catre profilul din panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/SkageN.v2
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/CNvERtt
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: Vreau sa fac parte din acest clan deoare ce este un clad nu playeri respectuosi de treaba si in care poti avea incredere.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Da, [47], [AIM], AoW etc.
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Nu mai tin minte, cred ca am dat /qc.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: 7uP. , RoboGGaby .

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?:  Nu.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Desigur.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?:  Am aruncat un ochi.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos:  Da.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Da, am mai fost de mult. A fost un moment cand nu era Collapse lider si m-a dat un co-lider afara fara motiv.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.