Jump to content

[Acceptat] Aplicatie KOKE - Reborn of Angels

Sarkye
 Share

Recommended Posts

Nume: Alexandru Daniel.

Varsta (reala): 15 ani.

Sex (M/F):  Masculin

Tara de provenienta: Romania.

Orasul in care locuiesti: Bucuresti

Care sunt hobby-urile tale?:  Activitatile in aer liber.

Ce muzica preferi sa asculti? Trap.

Esti la scoala/liceu?: Liceu.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Sincer, puternic, respectuos.

Nickname: KOKE

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt matur, serios, cu capul pe umeri, insa nu duc lipsa de simtul umorului. Daca cineva incerca sa mi faca rau, nu ma razbun, nu sunt o fire razbunatoare, mai de graba, ambitioasa si puternica. Imi plac incercarile si aventurile.

Link catre profilul din panel: http://bluepanel.bug...ro/profile/KOKE

Sanctiuni recente (poza): 

De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: Doresc sa intru aici pentru ca majoritatea prietenilor mei sunt in acest clan. Este mult mai special fata de celelalte pentru ca are un staff capabil.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: AIM, .sR, Clanul007.

De ce ai iesit din ultimul clan?:  Pentru a intra in acest clan.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: ALBERT[ ], Joint, 7uP, CoIoTu, Fallan, Loveless.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Nu, nu exista.

Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Da, sunt loial si respectuos.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?: Da.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Nu chiar peste toate, dar m am uitat.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Nu, nu am mai fost, dar imi doresc sa intru.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.