Jump to content

[Respins] Aplicatie St3f@n1999 - Reborn of Angels

Stefan1999
 Share

Recommended Posts

Nume: Claudiu
 Varsta (reala): 16 ani.

Sex (M/F): M
 Tara de provenienta: Romania. 
 Orasul in care locuiesti: Suceava.

Care sunt hobby-urile tale?: Imi place sa joc Voley si sa imi petrec timpul cu prietenii.

Ce muzica preferi sa asculti?  Trap.

Esti la scoala/liceu?: Liceu

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Cu simtul umorului, amuzant si cu capul pe umeri..

Nickname:  St3f@n1999

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt o fire luptatoare, nu imi place sa fiu lasat la o parte  si trag sa ajung in frunte. Imi place sa imi petrec timpul jucandu-ma cu prietenii mei si cel mai important, sa ma distrez.
 Link catre profilul din panel:  
http://bluepanel.bugged.ro/profile/St3f@n1999
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/a/brQvi
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?:  Din cate am vazut este un clan dorit pe acest server si foarte bine organizat.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Da, am avut propriul meu clan "Royal Family"
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Asa am decis ca este mai bine. 

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: Ma inteleg cu majoritatea membrilor si sper sa fac cunostinta si cu ceilalti cu care inca nu am vorbit.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Nu.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?:  Da.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?:  Desigur.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Da, m-am uitat peste ele.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Nu am mai fost.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.