Jump to content

[Respins]Aplicatie ANiKETOS - Reborn Of Angels

ANiKETOS
 Share

Recommended Posts

Nume: George.
 Varsta (reala): Am 19 ani.

Sex (M/F): M.
 Tara de provenienta: Romania.
 Orasul in care locuiesti: Buzau.

Care sunt hobby-urile tale?: Imi place sa joc  fotbal cu prietenii si sa citesc.

Ce muzica preferi sa asculti?: Trap si Rap.

Esti la scoala/liceu?: Am terminat anul acesta.

Cum te-ai descrie doar in 3 cuvinte: Inteligent, capabil, modest.

Nickname: ANiKETOS

Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt o fire calma si serioasa dar stiu sa le combin cu umorul. Imi place sa lucrez in echipa si sa ajut cu orice pot. Sunt un pic cam perfectionist, imi place sa fac totul cat mai bine. In general imi petrec timpul ascultand muzica, jucandu-ma pe calculator si stand cu prietenii.Sunt un baiat glumet cu simtul umorului si nu ma supar din orice. Ma adaptez in orice situatie si incerc sa fac totul cum trebuie pentru a nu gresii si a fi sanctionat. Nu imi place sa las lucrurile neterminate sau sa le aman.
 Link catre profilul din panel: http://bluepanel.bugged.ro/profile/ANiKETOS
 Sanctiuni recente (poza): http://imgur.com/a/21uoB
 De ce doresti sa intri aici si nu in alta parte? Cu ce este mai special acest clan fata de altele?: Doresc sa intru aici deoarece membrii acestuia sunt foarte activi, prin asta imi fac si noi prieteni dar si pentru ca beneficieaza de un staff capabil.

Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, care?: Am mai facut parte din .Si, [AIM] si KGB., restul nu mi le mai amintesc.
 De ce ai iesit din ultimul clan?: Pentru a intra aici.

Enumera cativa membrii din clan cu care te intelegi: Shooter.

Exista un membru din clan cu care nu te intelegi?: Nu am avut conflict cu niciun membru.
 Esti constient ca cel mai important lucru in acest clan este loialitatea si respectul fata de el si de membrii?: Desigur.

Ai luat la cunostinta cele precizate in topicul "Regulament & Informatii"?: Da.

Ai aruncat o privire si peste celelalte topicuri? Ar putea sa iti fie de folos: Da.

Ai mai fost in clan? Daca da, de ce ai iesit? Nu, nu am mai fost in acest clan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.