Jump to content

Los Santos Police Department - Prime Days

Recommended Posts

prime.png.88748efa19ebb87f2e03d3adeb5526d3.pnglsbBPSn.png.383392f7b642afc600e6601c670f755c.png

*Incepand de astazi "Prime Days" a fost deschis pentru toti cei ce fac parte din Los Santos Police Department.*

- Acest event consta in premierea celor ce fac parte din factiune cu o anumita suma de bani atunci cand ating un anumit numar de zile in departament.

- Puteti primi acesti bani prin completarea unei cereri si prin indeplinirea unor conditii. Daca nu va incadrati in conditiile cerute, nu faceti o cerere deoarece nu va fi acceptata si postarea aiurea va fi sanctionata.

- Pe langa aceste lucruri, ne rezervam dreptul de a respinge o cerere daca consideram ca un anumit membru nu merita sa fie premiat, deoarece nu are un comportament adecvat.

Detalii:

• Eventul este valabil pentru cei care fac 100 zile, 200 zile, 300 zile si 400 zile. Cei care au deja zilele mentionate, nu vor primi banii. De ex: Am deja 110 zile, nu voi primi banii pentru 100 zile daca fac o cerere. Este valabil pentru cei care fac zilele dupa ce a fost postat acest event.

Premiile sunt urmatoarele:

• Cei care fac 100 zile si au un comportament adecvat vor primi o suma de 10.000.000$.
  • Cei care fac 200 zile si au un comportament adecvat vor primi o suma de 20.000.000$.
  • Cei care fac 300 zile si au un comportament adecvat vor primi o suma de 30.000.000$.
  • Cei care fac 400 zile si au un comportament adecvat vor primi o suma de 40.000.000$.

Modelul de postare este urmatorul:

Nickname pe server:
Numarul de zile avut in factiune:
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?:
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?:
Alte precizari:

Edited by SwanGloW
Zilele si primele au fost modificate.
  • Upvote 4

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nickname pe server: Faith

Numarul de zile avut in factiune: 100

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider că trebuie să fiu premiat deoarece sunt un membru serios şi activ, dedicat acestei facțiuni, pot spune.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Mi-am propus să stau 200 de zile pentru a-mi înfrumuseța Faction History-ul.

Alte precizari: Mulțumesc! Voi ridica banii atunci când ajung acasă.

Nickname pe server: Faith

Numarul de zile avut in factiune: 100

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider că trebuie să fiu premiat deoarece sunt un membru serios şi activ, dedicat acestei facțiuni, pot spune.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Mi-am propus să stau 200 de zile pentru a-mi înfrumuseța Faction History-ul.

Alte precizari: Mulțumesc! Voi ridica banii atunci când ajung acasă.

Nu ai inca zilele necesare.

Nickname pe server: SadFace
Numarul de zile avut in factiune: 101
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit sa fiu premiat, deoarece am fost un membru la locul meu si mi-am vazut de treaba mea.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Nu stiu asta. Ocazii de a intra in alta factiune se ivesc la tot pasul, dar nu o sa parasesc prea curand aceasta factiune.
Alte precizari:
 -

Nickname pe server: 6abyGaby
Numarul de zile avut in factiune: 50
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit sa fiu premiat, deoarece am fost un membru ok si nu am avut sanctiuni.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?:Doresc sa stau peste 100 de zile.
Alte precizari:
 Multumesc.

Nickname pe server: SadFace

Numarul de zile avut in factiune: 101

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit sa fiu premiat, deoarece am fost un membru la locul meu si mi-am vazut de treaba mea.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Nu stiu asta. Ocazii de a intra in alta factiune se ivesc la tot pasul, dar nu o sa parasesc prea curand aceasta factiune.

Alte precizari: -

Nickname pe server: 6abyGaby

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit sa fiu premiat, deoarece am fost un membru ok si nu am avut sanctiuni.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?:Doresc sa stau peste 100 de zile.

Alte precizari: Multumesc.

Zilele acumulate se iau in considerare din momentul postarii acestui topic. Topicul este de pe data de 7 august, deci n-au trecut cele 50 de zile care reprezinta cea dintai prima. Cereri respinse!

Edited by Mario.iR

• 3 weeks later...

Nickname pe server: AnaMarYa89.
Numarul de zile avut in factiune: 50 de zile.
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?:In aceste zile pe care le detin in factiune nu am avut vr-o sanctiune. Este adevarat ca am mai si facut greseli si sper sa fiu iertata pentru ele!
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Depinde cat de mult doreste liderul sa mai tina aceasta functie de lider.
Alte precizari: Imi cer iertare pentru problemele sau neplacerile create de mine. Promit ca nu se v-a mai repeta. Multumesc pentru timpul acordat!

Nickname pe server: Ecko

Numarul de zile avut in factiune: 50 (103 in facțiune).

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit să fiu premiat datorită implicării mele în această facțiune.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Foarte mult timp, deoarece în această facțiune mă regăsesc cel mai bine.

Alte precizari: Mulțumesc frumos.

Edited by St.Ecko

Nickname pe server: Mario
Numarul de zile avut in factiune: 450 de zile.
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit sa fiu premiat, deoarece ma implic foarte mult. 
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Nu voi parasi niciodata aceasta minunata factiune.

Alte precizari: Multumesc anticipat. 

Nickname pe server: AnaMarYa89.
Numarul de zile avut in factiune: 50 de zile.
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?:In aceste zile pe care le detin in factiune nu am avut vr-o sanctiune. Este adevarat ca am mai si facut greseli si sper sa fiu iertata pentru ele!
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Depinde cat de mult doreste liderul sa mai tina aceasta functie de lider.
Alte precizari: Imi cer iertare pentru problemele sau neplacerile create de mine. Promit ca nu se v-a mai repeta. Multumesc pentru timpul acordat!

Cerere respinsa! Ai 2/3 FW's, nu imi place atitudinea ta din ultimul timp. 

Nickname pe server: Ecko
Numarul de zile avut in factiune: 50 (103 in facțiune).
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca merit să fiu premiat datorită implicării mele în această facțiune.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Foarte mult timp, deoarece în această facțiune mă regăsesc cel mai bine.
Alte precizari: Mulțumesc frumos.

Cerere acceptata!

Edited by St.Mario

Nickname pe server: DELiRiC
Numarul de zile avut in factiune: 84
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Nu prea stiu, am fost un membru linistit si mi-am vazut de treaba. ;)
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Nu stiu inca, nu am planuri de a parasi factiunea.

Alte precizari: Sa traiasca nasii.

Edited by DELiRiC CTC

Nickname pe server: DELiRiC

Numarul de zile avut in factiune: 84

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Nu prea stiu, am fost un membru linistit si mi-am vazut de treaba. ;)

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Nu stiu inca, nu am planuri de a parasi factiunea.

Alte precizari: Sa traiasca nasii.

Nickname pe server: Gilgamesh.

Numarul de zile avut in factiune: 89.

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Pentru că am ajutat facţiunea cu tot ce am putut.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: O să îmi dau demisia în curând.

Alte precizari: -

Cereri acceptate! 

Nickname pe server: Sezs 
Numarul de zile avut in factiune: 65.
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Nu am nicio sancțiune și consider că mă implic destul de mult în acest departament.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Sigur peste 100, după când o să mă plictisesc probabil.
Alte precizari:
 -

Nickname pe server: LowSkz
Numarul de zile avut in factiune: 50 (56)
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Eu consider pentru ca am fost pintre majoritatea membrii acestui departament care nu au fost sanctionati de catre leader / co-leader, am fost un baiat la locul meu si ma implic enorm de mult in acest departament.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: 100days +

Nickname pe server: Sezs 

Numarul de zile avut in factiune: 65.

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Nu am nicio sancțiune și consider că mă implic destul de mult în acest departament.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Sigur peste 100, după când o să mă plictisesc probabil.

Alte precizari: -

Cerere acceptata!

Nickname pe server: LowSkz

Numarul de zile avut in factiune: 50 (56)

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Eu consider pentru ca am fost pintre majoritatea membrii acestui departament care nu au fost sanctionati de catre leader / co-leader, am fost un baiat la locul meu si ma implic enorm de mult in acest departament.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: 100days +

Cerere respinsa! Chiar azi ai luat FW pentru ''FVR aiurea'' si cand ti s-a atras atentia, ai inceput sa faci misto, dovezi: https://imgur.com/a/UhNY4       https://imgur.com/a/oJY2v 

Edited by St.Mario

Nickname pe server: K1DDA99
Numarul de zile avut in factiune: Am 53.
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Pentru ca am acumulat numarul de zile.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Am de gand sa mai stau pana la 100+ zile.
Alte precizari Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by K1DDA

Nickname pe server: K1DDA99

Numarul de zile avut in factiune: Am 53.

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Pentru ca am acumulat numarul de zile.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Am de gand sa mai stau pana la 100+ zile.

Alte precizari Multumesc pentru timpul acordat.

Cerere acceptata!

Nickname pe server: Lexi
De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Sunt foarte fidela acestei factiuni.
Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Mai stau pana in ianuarie.
Alte precizari:
 Multumesc.

Nickname pe server: Lexi

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Sunt foarte fidela acestei factiuni.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?: Mai stau pana in ianuarie.

Alte precizari: Multumesc.

Cerere acceptata! 

Nickname pe server: ZeToW

Numarul de zile avut in factiune:100

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca am avut un comportament ok fata de staff-ul si de membrii acestei factiuni.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?:Nu voi mai sta.

Nickname pe server: ZeToW

Numarul de zile avut in factiune:100

De ce crezi ca meriti sa fii premiat?: Consider ca am avut un comportament ok fata de staff-ul si de membrii acestei factiuni.

Cat mai ai de gand sa stai in factiune?:Nu voi mai sta.

Cerere acceptata!

• 1 month later...